Każda fashionistka chce wyglądać kobieco i atrakcyjnie nie tylko w sezonie letnim, ale także w zimnych porach roku. Skoczek z otwartymi ramionami stanie się przedmiotem garderoby, która doskonale poradzi sobie z tym zadaniem i pomoże stworzyć niezrównane łuki.

Modny kardigan z otwartymi ramionami

W wielu kolekcjach znanych projektantów ostatnich sezonów pojawiają się modne swetry z otwartymi ramionami. Modele są bardzo zróżnicowane, można zidentyfikować takie cechy, które je wyróżniają:

 • Sweter może zawierać nacięcie, które otworzy jednorazowo tylko jedną stronę lub dwie strony;
 • Wycięcie można wykonać za pomocą prostej dzianiny lub klapy, która w razie potrzeby może zostać podniesiona i zastosowana w postaci obroży;
 • w niektórych produktach paski stanowią dodatkowy stylowy akcent. Mogą być położone płasko lub skrzyżowane od tyłu;
 • interesujące i rzeczy z zamkniętą szyją, ale z odkrytą strefą brachium. Takie rozwiązanie konstrukcyjne tworzy stylowy i niezwykły kontrast;
 • długość może różnić się od skróconej, kończąc na wysokości talii lub nawet wznoszącej się wyżej, do maksymalnie wydłużonej, tej bluzeczkowej sukienki z otwartymi ramionami;
 • Produkty mogą być dzianinowe z dużymi lub płytkimi drutami, proste tkaniny z wykorzystaniem angielskich gumek lub z dekoracją o różnych wzorach, od zwykłych lub puszystych przędz.
модный джемпер с открытыми плечами

Modny kardigan z otwartymi ramionami

модные джемпера с открытыми плечамистильный джемпер с открытыми плечами

Duża dzianinowa bluza z otwartymi ramionami

Taki model jak sweter z dzianiny z otwartymi ramionami może wyglądać nie tylko wspaniale i delikatnie, ale także korespondować z codziennym stylem kazhual. W tym celu idealny jest produkt wykonany za pomocą dużego wiązania. Występuje w takich odmianach:

 • w skróconym lub wydłużonym stylu;
 • za pomocą zwykłej szmatki lub przy użyciu różnego rodzaju wzorów, na przykład, może być plucie, aranże, warkocze;
 • Nici użyte do robienia na drutach mogą być miękkie o małej grubości lub bardzo grube.
джемпер крупной вязки с открытыми плечамивязаный свитер с открытыми плечами

Sukienka-sweter z otwartymi ramionami

Kobiecy i romantyczny obraz można uzyskać poprzez zastosowanie swetra z otwartymi ramionami. Zaletą tego modelu jest to, że można go nosić jako samodzielny element garderoby. Istnieją takie warianty łączenia go z innymi rzeczami:

 • Suknię tej figury można nosić z ciepłymi ciasnymi rajstopami lub rajstopami;
 • wolny styl oversize można łączyć z wąskimi chudymi dżinsami lub legginsami;
 • w zależności od tego, które dno jest używane, wysokie buty lub buty, buty lub botki z niskim wałem.
платье джемпер с открытыми плечамиплатье свитер с открытыми плечами

Sweter z otwartymi ramionami i ramiączkami

Niesamowicie efektowny sweter z otwartymi ramionami i paskami, który stanowi stylowe uzupełnienie i podkreślenie obrazu. Można zauważyć takie charakterystyczne cechy tego stylu:

 • Ramiączka mogą być umieszczone bezpośrednio, zbiegają się lub krzyżują z tyłu;
 • strefa barku może być obnażona w różnym stopniu, tylko od góry lub od otworu do środka ramienia;
 • Jeśli chodzi o gamę kolorów, może być absolutnie dowolny, na przykład, jest biały, szary, beżowy, kolorowy, czarny sweter z otwartymi ramionami;
 • Paski można po prostu szyte, zapinane i odpinane za pomocą guzików.
джемпер с открытыми плечами и лямкамимодный джемпер с открытыми плечами

Cardigan z otwartymi ramionami

Po prostu lakonicznie i jednocześnie elegancko wygląda dzianinowy sweter z otwartymi ramionami, wykonany przy pomocy angielskiej gumy. Cechują go takie charakterystyczne cechy:

 • wycięcie może mieć różne głębokości, zejść tylko z jednej strony lub otworzyć obie;
 • konstrukcja wycięcia odbywa się albo przez proste ukończenie dziania, albo za pomocą bramy, która działa jak brama, jeśli to konieczne;
 • Angielski dziąsło może być niezależnym wzorem lub w połączeniu z dowolnym innym, na przykład warkoczami dekorującymi powierzchnię rzeczy.
джемпер с открытыми плечами английской резинкой

Skrócony sweter z otwartymi ramionami

Zademonstrowanie całej godności postaci jest skróconym swetrem z otwartymi ramionami. Istnieją takie warianty swoich stylów:

 • długość może kończyć się na wysokości talii lub być wyższa, otwierając żołądek;
 • górna część jest wykonana na różne sposoby: pozostawiając otwartą jedną lub obie strony za pomocą górnej części szyi i gołego ramienia;
 • dno może być wykonane za pomocą gumek;
 • Jeśli chodzi o zakres kolorów, można go również powściągnąć, wykonując zwykłe białe, czarne odcienie, pastelowe odcienie. Popularny i jasny nasycony koloryt, na przykład czerwony kardigan z otwartymi ramionami;
 • produkt może przylegać do figury lub być bezpłatny przeoczyć .
укороченный джемпер с открытыми плечами

Bluza z otwartym ramieniem

Aby stworzyć obraz w stylu szydełka, idealny jest trójwymiarowy sweter z otwartymi ramionami. Jego osobliwością jest prostota modelu, która pozwala na jego wykorzystanie do tworzenia codziennych ukłonów, a jednocześnie cechę kobiecą, osiągniętą poprzez odsłonięcie strefy barku. Produkt idealnie łączy się z wąskimi chudymi dżinsami lub chłopakami.

джемпер оверсайз с открытым плечомобъемный свитер с открытыми плечами

Długi kardigan z otwartymi ramionami

Aby dać obraz kobiecości jest w stanie wydłużony sweter z otwartymi ramionami. Charakteryzuje się takimi charakterystycznymi cechami:

 • można wykonać za pomocą miękkich nici, w tym przypadku można stworzyć romantyczny i wyrafinowany łuk. Szczególnie w harmonii będzie różowy sweter z otwartymi ramionami;
 • Jeśli na drutach stosowane są bardziej grube nici, rzecz jest idealna do tworzenia codziennego obrazu w stylu kazhual ;
 • długość produktu może wynosić od pokrycia biodrowego do najbardziej wydłużonego, przypominającego sukienkę.
длинный джемпер с открытыми плечами

Z czym nosić sweter z otwartymi ramionami?

Dziewczyny, które wypełniły swoją garderobę modną nowością, zastanawiają się: w co założyć sweter z otwartymi ramionami? Taki produkt można nazwać uniwersalnym, można go łączyć z wieloma rzeczami, ich wybór będzie zależał od kształtu, w jakim jest prezentowany. Możesz wyznaczyć takie odmiany kombinacji:

 1. Wydłużony model, przypominający sukienkę, idealnie pasuje do długich butów lub buty . Pod nim można nosić ciepłe rajstopy, ale w niektórych przypadkach dozwolone są obcisłe dżinsy, legginsy lub legginsy.
 2. Ścięty stylowy kardigan z otwartymi ramionami można nosić prawie z każdym dnem, może to być proste lub rozszerzone spódnice o dowolnej długości, wąskie, proste lub rozszerzane spodnie lub dżinsy.
 3. Buty są dobierane w zależności od kształtu u góry iu dołu. Mini spódniczki, midi, legginsy, skórki lub sukienkę sweter można uzupełnić wysokimi butami lub botkami. Jeśli używane są spódnice maxi lub rozszerzane, lepiej wybrać buty lub buty o niskiej bootlegu.
 4. Buty pasują do każdego: obcasem, niskim skokiem, klinem, platformą, z podeszwą ciągnika.
 5. Do produktu, ozdobionego za pomocą skomplikowanych wzorów lub użycia kilku kolorów, zaleca się wybranie najbardziej lakonicznego dna. Jeśli rzecz jest połączona z prostym angielskim paskiem gumowym, wówczas możesz wybrać dno zawierające wszystkie rodzaje elementów dekoracyjnych.
с чем носить джемпер с открытыми плечамис чем носить свитер с открытыми плечами

Kobieca bluza z otwartymi ramionami - obrazy

Produkt można wykorzystać do tworzenia wielu obrazów, ponieważ wybrane są wybrane elementy garderoby. Przykłady obejmują typowe łuki:

 1. Z swetrem możesz stworzyć służbowy łuk, jeśli pod spód podasz ścisłą koszulę. Szary kardigan z otwartymi ramionami będzie wyglądał szczególnie dobrze w tym przypadku.
 2. Łagodny i romantyczny łuk zostanie uzyskany, jeśli przyjmiesz styl "ubierania", do którego produkcji zostały wykonane miękkie nici o małej grubości. Można go nosić jako niezależną rzecz, uzupełnioną rajstopami i wysokimi butami na pięcie.
 3. Sweter over-the-top z otwartymi ramionami to rzecz, która może uzupełnić codzienny łuk, nosząc go z dżinsami , obcisłe nogi lub z chłopakami. Lepiej unikać "flary", ponieważ obraz okaże się nadmiernie kłopotliwy.
 4. Wyszukane modele, wykonane z ażurowej lepkiej, można nosić na uroczystych imprezach, uzupełniając je dnem, które ma wyjątkowy krój i szyte z odpowiednich tkanin. Szczególnie harmonijny będzie w tym przypadku wygląd produktów wykonanych z przeplatanych błyszczących nici.
женский джемпер с открытыми плечами образысерый джемпер с открытыми плечами