Adidas Neo to młody kierunek zaprojektowany specjalnie dla młodych ludzi, którzy są zaangażowani w aktywny styl życia. Jasne i stylowa prawda od Adidas Neo stanie się niezbędnym obuwiem na co dzień w Twojej zimowej garderobie.

Buty od Adidas Neo - styl i niewiarygodny komfort

Nowoczesne modele tej marki są bardzo stylowe i zawsze w centrum uwagi. Dudiki Adidas Neo należą do kolekcji jesienno-zimowej, styl jest sportowy, wszechstronny. Średni przedział cenowy wynosi od 60 do 76 USD. Bez wątpienia trafią do osób w każdym wieku, preferując styl sportowy w życiu codziennym. Bardzo urocze spojrzenie Dudes Adidas Neo w kolorze białym. Produkty te będą z powodzeniem łączone z jeansami, ocieplane spodnie i spodnie narciarskie w dowolnym kolorze. White dudiki Adidas to jasne rozwiązanie do codziennego życia.

dudiki adidas neo1dudiki adidas neo2dudiki adidas neo3

Pomimo swojej wielkości, na nogach kobiecych niewypałów Adidas Neo wygląda schludnie. Jednoczęściowa konstrukcja modelu jest łatwa do założenia i usunięcia. Wewnętrzne miękkie i ciepłe wykończenie wykonane jest ze sztucznego futra lub polaru. W niektórych prezentowanych modelach spektrum kolorów futer jest harmonijnie dopasowane do tonu górnego materiału lub poszczególnych części produktu. Gruba gumowa podeszwa z ochraniaczem ochroni Cię przed niebezpiecznym poślizgiem, a także ma wysoką odporność na zużycie. Jest wyposażony w logo marki dla ochrony przed fałszerstwem. Wygodne zapięcie na rzep pozwala dopasować szerokość buta, a przy pomocy koronki - rozmiar obwodu nogi. Buty Adidas nie wymagają szczególnej troski i uwagi, wystarczy je wytrzeć wilgotną gąbką i będą czyste.

dudiki adidas neo4dudiki adidas neo5dutiki adidas neo6
dutiki adidas neo7dutiki adidas neo8dutiki adidas neo9
Buty dla zdrowia

Niektórzy ludzie pracują z długimi spacerami, inni ze względu na swoje cechy zdrowotne nie mogą sobie pozwolić na buty na piętach. Dudiki Adidas Neo łączy w sobie wszystkie niezbędne cechy wygodnego i niezawodnego obuwia zimowego. Nogi nigdy się nie męczyją nawet przy długotrwałym chodzeniu, ponieważ manekiny są bardzo lekkie i wygodne. Wierzch produktu wykonany jest z supernowoczesnego materiału termoizolacyjnego, który chroni stopy przed przechłodzeniem w bardzo silnych mrozach - nawet do -30 ° C, nawet jeśli nosisz nylonowe skarpetki. Tkanina membranowa nie pozwoli na zmoczenie butów Adidasa, stopy będą suche i ciepłe w deszczu i deszczu ze śniegiem. W niektórych modelach znajduje się wkładka Ortholite o działaniu przeciwdrobnoustrojowym. Blokuje rozwój niebezpiecznych patogenów i pomaga zmniejszyć nieprzyjemny zapach.

dudiki adidas neo10duthiki adidas neo11dutiki adidas neo12