Indres Elba, który spędził wiele lat w godnych pozazdroszczenia kawalerach z Hollywood, ale kilka miesięcy temu odtajnił jego romans z dawną "Miss Vancouver 2014" Sabriną Doure, pojawia się na świeckich wydarzeniach wyłącznie w jej towarzystwie.

Szczęściej niż kiedykolwiek

We wtorek wieczorem Idris Elba i jego dziewczyna Sabrina Doure, która jest 16 lat młodsza od swojego gwiazdorskiego chłopaka, przyszli na imprezę Ferrari: Under the Skin, która odbyła się w Muzeum Wzornictwa w londyńskim Kensington.

Эльба в сопровождении Сабрины Доуре на Ferrari: Under the Skin

Elba w towarzystwie Sabriny Doure w Ferrari: Under the Skin

Индрс Эльба в сопровождении Сабрины Доуре на Ferrari Under the Skin

Para nie rozpięła rąk, studiowała samochody wystawowe, pozowała reporterom w galerii zdjęć i komunikowała się z innymi gośćmi imprezy.

Индрс Эльба и Сабрина Доуре на Ferrari Under the Skin

Modna i modna kobieta

Elba zaostrzyła swój stylowy zestaw składający się z ciemnoniebieskiej kurtki, spodni i czarnego swetra, zamszowych butów z śliwkowego kwiatu i nie mógł podziwiać jego podziwu ze swojej efektywnej dziewczyny.

Индрс Эльба на фотоколле

Była królowa urodziła apetyczną postać w obcisłych spodniach i krótkim topie, na które rzuciła płaszcz. Najlepszą ozdobą Sabriny były jej długie, lśniące i gęste, luźne włosy. Na ustach brunetki, z wyjątkiem uśmiechu, pojawiła się jaskrawoczerwona szminka.

Индрс Эльба и Сабрина Доуре на красной дорожке  Ferrari Under the SkinИндрс Эльба и Сабрина Доуре на фотоколле  Ferrari Under the Skin Czytaj także
  • Idris Elba poślubia Sabrinę Doure
  • Idris Elba przedstawił swojego ukochanego przyszłego brytyjskiego monarchę
  • Kate Winslet powiedziała, że ​​nie mierzy swojej wagi przez 12 lat

Znowu miłość i miłość

Przypomnijmy, po powieści u prawnika Soni Hamlin, Elba od ponad 10 lat nie ma oficjalnej dziewczyny. Życie osobiste aktora zmieniło się na lepsze w 2017 roku. Dziewięć miesięcy temu, na horyzoncie aktora, pojawiła się nowa sympatia - model Sabriny Doure.

Идрис Эльба  с 15-летней дочерью Исан

Idris Elba z 15-letnią córką Isan

Идрис Эльба был женат на актрисе Дормове Шерман

Idris Elba był żonaty z aktorką Dormovem Shermanem

Po raz pierwszy powieść o hollywoodzkim aktoru z ładną brunetką zaczęła mówić w sierpniu, po tym jak para uderzyła w obiektyw paparazzi w Manchesterze.

We wrześniu pierwsze pojawienie się gołębi w społeczeństwie odbyło się jako para. Indres przybył na festiwal w Toronto w towarzystwie Sabriny.

Сабрина Доуре и Идрис Эльба в Торонто

Sabrina Doure i Idris Elba w Toronto