Każda nowoczesna mama, w ramach przygotowań do pojawienia się malucha, zapoznaje się z ogromną liczbą innowacji, które pojawiają się dla wygody dzieci, wśród których z pewnością będzie transformujące krzesełko do karmienia. Zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas karmienia dziecka, ponieważ najczęściej jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa i blat przymocowany do krzesła.

Krzesełka do karmienia są dwojakiego rodzaju: konwencjonalne (plastikowe) i wielofunkcyjne (drewniane i plastikowe). W tym artykule omówimy szczegółowo cechy drewnianego krzesełka transformatorowego do karmienia dziecka.

Chociaż plastikowe krzesła są bardziej kolorowe i mają więcej udogodnień (rozkładany fotel, regulacja wysokości, kosz na zabawki), bardzo często mamy dla swoich dzieci wybierają drewniane krzesełko do karmienia ze względu na funkcję transformatora i naturalność materiałów, z których są wykonane.

Czym jest krzesełko?

Jest to krzesełko, którego konstrukcja zapewnia zmiany: wysokość, oparcie, zdejmowany blat, zamienia się w huśtawkę lub oddzielny stół i krzesło.

Funkcje drewnianego podajnika-transformatora do karmienia:

  1. Wiek użytkowania : od 6 miesięcy (kiedy dziecko pewnie siada samodzielnie) i do 5-6 lat (w zależności od wersji).
  2. Wymiary : ze względu na swoją wielofunkcyjność są cięższe (8-12 kg) i bardziej nieporęczne niż zwykłe krzesła do karmienia.
  3. Wielofunkcyjność : może przekształcić się w drewniany stolik dziecięcy z krzesłem, który można wykorzystać do jedzenia oraz do tworzenia zajęć (rysowanie i modelowanie).
  4. Koszt : w porównaniu do plastikowych krzeseł wyposażonych w różne dodatkowe funkcje kosztują niewiele.
  5. Jakość materiałów : wykonane z naturalnych odmian drewna (buk, sosna).
  6. stolik dziecięcy z transformatorem krzesełkowym
  7. Blat: wyposażony w mały blat, może być drewniany lub plastikowy.

Jeśli wybrałeś drewniany stołek - transformator do karmienia, to musisz zwrócić uwagę na zakup:

  • że nie powinno się go malować;
  • w sprawie przetwarzania drewnianego planocheka (rozdrobnione, karbowane);
  • krawędzie powinny być zaokrąglone.

Drewniane krzesełko jest uniwersalnym meblem dla dziecka, ponieważ dzięki swojej funkcji transformator bardzo łatwo przekształcić w dziecko. mały stolik z krzesłem , oszczędzając w ten sposób pieniądze rodziców.