Odpoczynek na plaży na Krymie jest zawsze jasny, południowe słońce nad głową, błękitne niebo, głębokie szmaragdowe morze, więc zapraszając do jego chłodu. Prezentujemy więc idealne wakacje na plaży. I jest mało prawdopodobne, że w tych snach jest miejsce na zatłoczone plaże, zawsze krzycząca muzyka, rozbieganie się z gorącymi sprzedawcami kukurydzy i małpimi fotografami.

Tak bardzo chce się zrelaksować po pracy, pozbyć się stresu i codziennych kłopotów. Zanurz się w niedbałości, ciesz się zapachem wolności, weź łyk czystej morskiej fali. Dlatego wielu turystów, zmęczonych miejskim zgiełkiem, wycofuje się na dzikie plaże.

Dzikie plaże na Krymie są bardzo popularne, są kochane zarówno przez mieszkańców, jak i przez wielu turystów. Opowiemy Ci o najpopularniejszych dzikich plażach Krymu:

Dzikie plaże w Koktebel

Wioska Koktebel znajduje się u podnóża wygasłego wulkanu Kara-Dag, 20 kilometrów od Teodozji. To jeden z centrów nudyzmu i naturalizmu.

Spokojna zatoka

Przed tymi nie zaludnionymi miejscami naprawdę, prawdziwi miłośnicy relaksującego wypoczynku. Do centrum miasta można dojść spacerem z centrum w 40-60 minut pieszo wzdłuż wybrzeża lub autobusem. Będziesz mógł rozkoszować się ciepłym piaskiem i zanurzyć się w czystej wodzie morskiej, gdzie możesz obserwować podwodne życie morskie w masce. Jedynym minusem są śmieci, które opuszczają turyści.

Mała żwirowa zatoka (plaża rezerwatu Kara-Dag)

Na tej dzikiej plaży praktycznie nie ma ludzi. To najlepsze miejsce do nurkowania lub nurkowania. Wejście do rezerwy jest płatne - koszt wynosi około 10 UAH.

Jeśli jesteś miłośnikiem egzotyki, to jesteś na popularnej plaży dla nudystów. Znajduje się na Junge Hill. Plaża jest piaszczysta, a cały brzeg jest zaśmiecony namioty .

Dzika plaża w Koktebel

Dzikie plaże w Ałuszcie

Ulubiony miejsce nudystów, który znajduje się 4 km od Ałuszta - kamienie Golubovskie. Ogromne głazy i skały w strefie przybrzeżnej zachwycą. Jeśli jesteś amatorem wędkarstwo , podwodne łowienie ryb lub po prostu romantyczne, a następnie przejdź do dzikiej plaży w pobliżu niedokończonej emerytury w Azure.

Dzika plaża w Ałuszcie

Dzika plaża Simeiz

W tym mieście wzdłuż całego wybrzeża znajduje się sieć pensjonatów i sanatoriów. Dlatego miejsca do samotnej rekreacji są bardzo małe. Zanurz się w kamienistych głazach w "Blue Bay". Tu są małe zatoczki.

Dzika plaża Simeiz

Dzikie plaże w Jałcie

Między plażą a domem sztuki. Chekhov ma dziką plażę. Tutaj możesz się opalać topless i pływać samotnie. Dzikie plaże Ayu-Dag w ich urodzie nie ustępują Kara-Dag. Można do nich dotrzeć od strony Artka. Szczególnie piękna jest plaża Big Bay. To świetne miejsce do nurkowania.

Dzika plaża w Jałcie

Dzikie plaże w Evpatorii

Malowniczy krajobraz, łagodnie opadające piaszczyste dno i czysta woda - dzikie plaże znajdują się na wybrzeżu w wioskach Popovka, Vitino, Storm i Coastal. Jest spokój, spokój i błogość. Aby dostać się na plażę dla nudystów, musisz przejść 15-20 minut wzdłuż wybrzeża od Nowej Plaży.

Dzika plaża w Evpatorii