Męskie fryzury zwykle nie są tak skomplikowane jak u kobiet. Technika cięcia w większości przypadków jest trywialna - z maszyną krótką lub łysą. Wiele żon poradzi sobie z takim zadaniem, a celem oszczędzania jest spieszenie się do uzyskania asystenta cięcia. Jednak od czasu do czasu przycinając męża, można zauważyć różne zmiany w strukturze rodziny na gorsze - skandale stały się częstsze, mąż zaczął dużo zapominać i często separacja i nieporozumienia.

Wiele zawodowych fryzjerów-kobiet nie jest przeciwnych eksperymentowaniu z wizerunkiem swojego męża, ale zdaje sobie sprawę, że zgodnie z powszechnym przekonaniem i wróżbami, nie można przeciąć żony męża, ale dlaczego powiemy teraz. Odpowiedź polega na tym, że każdy włos zawiera DNA, tj. informacje dziedziczne, które mają pewną energię. A kiedy ten biologiczny potencjał jest "odbierany" przez kogoś bliskiego, rodzi się konflikt pól bioenergetycznych, co wywołuje kłótnie i sytuacje skandaliczne. Ale nasi przodkowie nie znali takich subtelności nauki i tłumaczyli negatywne zmiany wiarą omeny .

Znaki - dlaczego nie obciąć męża?

Według tradycji ludowej uważa się, że wewnętrzna siła, by tak rzec, potencjał życiowy, leży we włosach. W momencie odcięcia włosy danej osoby mogą utracić lub zaoszczędzić zgromadzone doświadczenie energetyczne, wszystko zależy od tego, kto cię przerobi. Jeśli nieznana lub nieznana osoba tnie jego włosy (taki jest zewnętrzny fryzjer), intuicyjnie, gdy zbliża się do odległości mniejszej niż 50 cm, uruchamiane są różne mechanizmy ochronne, pojawia się niematerialne poczucie zagrożenia i energia wchodzi do wnętrza człowieka, jakby "ukrywała się". Ale jeśli żona ścina włosy, mąż ufa jej i jest w stanie relaksu, i to jest pożegnanie z akumulowaną energią biologiczną, intuicją i doświadczeniem duchowym.

Kolejnym znakiem, dlaczego nie można przeciąć męża - jest częste występowanie kłótni i skandali. czemu nie obciąć męża Małżonkowie często zaczynają się kłócić, twierdząc, że mąż nie lubi włosów lub nie czuł się tak łagodnie, jak kiedyś. Na przykład możesz usłyszeć zwrot "kroisz niedbale, ale w sklepie fryzjerskim, Lenoczka tnie delikatnie ...", itp. Ale takie zdania męża są teraz powodem, dla którego żona rzuca furię.

Według znaków, odcinając włosy mężowi, żona odbiera mu lata życia i im częściej małżonka tnie jej drugą połowę, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie wdową. Dlatego, jeśli zamierzasz żyć długo szczęśliwym życiem z ukochaną osobą - nie powinieneś zajmować się jego fryzurą, ale raczej zanieść ją do fryzjera.