Warto zauważyć, że zasada ruchu na deskorolce i pokładzie grosza nie jest inna. Struktura i konstrukcja kruszyw są również podobne, ale istnieją znaczne różnice w charakterystyce materiałów.

Nie możemy od razu powiedzieć, że jest lepiej deskorolka lub tablica za grosze, bez względu na to, jaki jest każdy z powyższych środków transportu.

Różnice w deskorolce i Penny Board

Deska deskorolkowa wykonana jest z drewna o długości do 70 cm, a od góry pokryta jest uporczywym pokryciem. Zawieszenie wykonane jest ze stopu aluminium, a koła wykonane są z poliuretanu. W tej formie wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania klasycznej deskorolki.

Główną zauważalną różnicą między tablicą z groszem a deskorolką jest najczęściej to, że pokład jest krótszy. Jeśli weźmiesz dwie plansze w swoje ręce, wtedy deska do grosza będzie łatwiejsza. Talia jest wykonana z mocnego poliwęglanu, co z kolei pozwala wykonać nawet najtrudniejsze sztuczki na tej planszy, nie bojąc się, że po prostu się łamie. pensja i deskorolka, co za różnica Uderzające jest również to, że koła deski półpensowej są większe (60 mm) niż deskorolka (35 mm).

Co wybrać?

Jaka jest różnica między tablicą z groszem a deskorolką pokazaną powyżej i jasne jest, że deska do gry jest bardziej dostosowana do różnych sztuczek. Osiąga się to poprzez wzmocniony pokład i większe koła.

Dlatego jeśli chcesz wybrać coś dla początkującego sport , możesz wybrać deskorolkę, a jeśli chcesz kontynuować eksperymenty, to bez wątpienia wybierz planszę. W obawie przed błędną kalkulacją, możesz wybrać ostatnią opcję, ponieważ jest ona uważana za bardziej wszechstronną i nadaje się zarówno dla dzieci, jak i profesjonalistów.