Rudowłosa bestia zawsze wyróżnia się na tle blondynki i brunetek. Ale ten kolor włosów wymaga od właścicieli przestrzegania szeregu zasad, które dotyczą wyboru schematu kolorystycznego szafy. Z tego artykułu dowiesz się, jakie kolory mają rudowłosa piękność bardziej niż inne.

Orientacja typu koloru

Aby pokolorować ubrania dla rudych skupionych na egzotycznym wyglądzie, konieczne jest określenie przynależności do określonego rodzaju koloru. Większość piękności z rudymi włosami - przedstawiciele jasnych rodzaj koloru "jesień" . Jednak "temperatura" włosów ma ogromne znaczenie. Jeśli cień jest ciepły, optymalnymi kolorami dla rudych są bogate odcienie bzu, łososia, zieleni, różu i oliwki. Kochasz jasność? Spróbuj eksperymentować z ubraniami czerwono-czerwonymi i szkarłatną gamma. Właściwe połączenie tych kolorów z jasnymi włosami wygląda niesamowicie!

A teraz jaki kolor nadaje się dla rudowłosego z zimnym odcieniem włosów. Po pierwsze jest zdecydowanie zielony. Jeśli w ciepłych odcieniach zaleca się wybieranie delikatnych odcieni zieleni z nutami szarości, to dla tych, którzy posiadają zimne kolory włosów, stylowym rozwiązaniem będzie odzież szmaragdowa, malachitowa, miętowa. Wyraźnie podkreśla piękno czerwonych loków ciemnoniebieskich, jasnobrązowych i bogatych w turkus. Wątpienie w wybór? Następnie wybierz klasykę. Czarno-biały przejść do prawie wszystkich czerwonych.

Jakie inne kolory ubrań są czerwone? Jeśli mówimy o modnych pastelach, to zaleca się, aby styliści rudowłosych zwracali uwagę na odcienie beżu i kawy. Możesz eksperymentować z ubraniami w ciemnobrązowych kolorach. Ubrania w takiej skali pozwalają właścicielom jasnoczerwonych włosów wyglądać powściągliwie i elegancko, jeśli sytuacja tego wymaga.

jakie kolory są czerwone 1jakie kolory są czerwone 2jakie kolory są czerwone 3
jakie kolory są czerwone 4jakie kolory są czerwone 5jakie kolory są czerwone 6
jakie kolory są czerwone 7jakie kolory są czerwone 8jakie kolory są czerwone 9