Żylaki Należy do kategorii chorób, których nie można całkowicie wyleczyć. Nawet jeśli chirurgicznie usuniesz uszkodzone żyły, pojawią się one ponownie. Pytanie tylko, jak szybko. Co więcej, przyczyny choroby są dziedziczne, nie można temu zapobiec. Dlatego też, gdy Varifort pojawił się na rynku, poduszka do żylaków okazała się być bardzo dużą liczbą osób, które chciały ją kupić. Obietnice producenta wyglądają kusząco!

Jak skuteczna jest poduszka na żylaki?

W opisie tego produktu leczniczego stwierdzono, że poduszka do leczenia żylaków Varifort przez kilka miesięcy jest w stanie uwolnić się od problemów z żyłami i złagodzić ból. Ponadto producenci obiecują, że przy regularnym stosowaniu nawroty są wykluczone.

Co tłumaczy tak niesamowity efekt uzdrawiający? Instrukcje dotyczące poduszki do leczenia żylaków wskazują, że działa ona dzięki specjalnym sferom naładowanym ujemnymi cząstkami. Normalizują równowagę poprzez eliminację dodatnio naładowanych cząstek w ciele, które są przyczyną żylaków, zgodnie z tym opisem. Oznacza to, że żużle, toksyny i cholesterol są nośnikami kationów i dlatego gromadzą się na ścianach żył, powodując ich ekspansję i deformację.

Jeśli podczas snu użyjesz poduszkę do nóg z żylaków, normalizuje ona proces marnowania krwi, a skrzepy krwi same się rozwiążą, a żyły znów staną się sprężyste i gęste.

Producent, firma "Health", produkuje następujące rodzaje produktów, działające kosztem dodatnio naładowanych mikrosfer:

 • Poduszka przeciwżylakowa; Varifort;
 • Buty Varifort, które powinny być noszone na łydce;
 • opaskę na oczach, normalizację ciśnienia i łagodzenie bólów głowy.

Przeciwwskazania do stosowania poduszek Varifort żylaki

Ten środek nie ma przeciwwskazań, możliwe jest użycie poduszki do żylaków Varifort bez wyjątku:

 • kobiety w ciąży;
 • pacjent z rakiem;
 • starsi pacjenci;
 • osoby cierpiące na poważne choroby sercowo-naczyniowe.

Należy zachować ostrożność w leczeniu alergików, ponieważ podrażnienie skóry może wystąpić w wyniku stałego kontaktu z szmatką.

Ale dowiedzmy się, jak uzasadnione jest stosowanie takiej poduszki z żylaków.

Nie chcę cię zawieść, ale wszystko, co potrafi to narzędzie, to usunięcie bólu i tylko jako placebo. Oznacza to, że dopóki wierzysz w cudowną moc środków, poczujesz się nieco lepiej. Sama poduszka przeciwżylakowa Varifort jest całkowicie bezużyteczna.

Jakie istnieją alternatywy dla poduszek z żylaków?

Przyczyny dzisiejszych żylaków nie są dokładnie ustalone, ale ta choroba nie ma nic wspólnego z żużlami i toksynami. Rozwija się zgodnie z następującym schematem:

 1. Ściana żylna jest osłabiona, przez co żyły się rozszerzają, a krew przepływa przez nich słabnie.
 2. Stagnacja krwi prowadzi do tworzenia się skrzepów krwi i deformacji żył.
 3. Rozwija się zakrzepowe zapalenie żył - najbardziej niebezpieczna choroba.

Eliminowanie żylaków można wykonać tylko chirurgicznie, ale istnieje kilka wskazówek, które mogą pomóc w spowolnieniu postępu choroby:

poduszka przeciwżylakowa
 1. Utrzymuj normalny poziom aktywności fizycznej, staraj się nie spędzać całego dnia na swoich stopach, ale jednocześnie nie unikaj wysiłku fizycznego.
 2. Nie przewozić ładunków ważących więcej niż 5-7 kg.
 3. Zużyj kompresję.
 4. Jeśli to konieczne, weź leki przeciwzakrzepowe i leki poprawiające przepływ krwi.
 5. Zjedz więcej pokarmów wzmacniających ściany żył - ryby morskie, wodorosty, zielone warzywa i sałatki.

Wszystko to pomoże opóźnić działanie przez wiele lat. Czy warto wydać na zakup poduszki Varifort? Tylko jeśli naprawdę wierzysz, że ona ci pomoże.