Włoski zestaw Twin marki zyskał ogromną sławę dzięki oszałamiającym kolekcjom jedwabiu lub dzianin. Ręcznie robione aplikacje, niezwykłe hafty, delikatne kolory i zachwycające tkaniny sprawiają, że odzież damska Twin Set staje się prawdziwym arcydziełem. Kolekcje Twin Set od ponad dekady są symbolami wyrafinowania, wygody i elegancji.

Produkty markowe

Clothing Twin Set tworzy dość ekscentryczne i kolorowe obrazy wypełnione motywami południowoamerykańskimi i orientalnymi. Trendy marki to brawurowe kokardy, kwieciste wydruki , falbanki i falbanki, które ukazują kobiecą filozofię. Produkty obfitują w różnego rodzaju hafty, cekiny, nietradycyjne metody barwienia lub drukowania, które nadają produktom szyku i prostoty. Stały kolor rzeczy to orzech, jagoda, karmel, czekolada i miękka śmietana.

Logo marki przedstawia kształt serca, co oznacza obietnicę stworzenia produktów z żarliwą inspiracją, czystą duszą, szczerze, jednocześnie dając wyjątkowo piękne rzeczy. To był właściciel i siła napędowa firmy Simone Barbieri, która przejęła tak trudną misję. We Włoszech marka niemal natychmiast pozyskała ogromną liczbę wiernych fanów, a kilka lat później cały świat zaczął mówić o tej marce. Każda fashionistka nasycona nieprzewidywalnymi, romantycznymi i oryginalnymi obrazami.

Liczba wyznawców stale rośnie w 15 krajach na świecie. Coraz większa liczba wielbicieli znajduje się w zmysłowym kierunku klasycznej włoskiej mody. Każda rzecz, bez wyjątku, jest całkowicie indywidualna, ponieważ nie jest podobna do innych produktów innych projektantów mody, ale jednocześnie wszystkie rzeczy zawsze odpowiadają nowoczesnym trendom świata mody. Pomimo wysokiej jakości i ekskluzywności, marka odzieżowa jest dostępna dla prawie wszystkich nabywców o różnym poziomie zamożności.

Zestaw Twin wiosna-lato 2013

Latem 2013 roku Twin Set zadowolił swoich fanów i innych fashionistów nową kolekcją. Zestaw Twin Clothing and Shoes wykonany jest w pastelowych, powściągliwych odcieniach, z bogatymi akcentami. Każdy przedmiot idealnie pasuje do pozostałych, więc łatwo jest uzupełnić garderobę i wyglądać w upalne dni sezonu wiosenno-letniego. Sukienki Twin Set łączą przemyślane style, nowoczesny design i niewielką ekscentryczność, co pomaga tworzyć wyjątkowe obrazy. Nowa linia ma dekoracje z nietypowymi aplikacjami i ręcznie haftami, miękkie i przyjemne kolory, a także niesamowite metody obróbki materiałów. To wykończenie przekształca ubrania i stroje kąpielowe Twin Set w oszałamiające arcydzieła. Stworzone produkty wyróżnia również wyrafinowany i elegancki wygląd, a także niewiarygodny komfort i praktyczność.

Kolejną linią młodzieżową jest Twin Set Jeans, który jest tworzony przez mistrzów produkcji dzianin i stylowych ubrań. Ta linia włoskiej marki po prostu fascynuje jej urokiem i prostotą rzeczy stworzonych do noszenia na co dzień. Pomimo nazwy, w kolekcji Twin Set Jeans można znaleźć nie tylko jeansowe przedmioty, ale także koszulki, swetry, swetry rozpinane i sukienki, czyli wszystko, czego możesz potrzebować, aby stworzyć harmonijny wygląd i kompletną garderobę. Główny styl kolekcji marki wyróżnia się lekką ironią, która ją przyciąga, w przeciwieństwie do zbyt surowych i poważnych ubrań. W każdym czasie takie ubrania kojarzą się z ciepłym latem lub wiosną, z beztroską młodością i dużą szczęście kobiet .

zestaw bliźniaczy 1zestaw bliźniaczy 2zestaw bliźniaczy 3
Zestaw bliźniaczy 4Zestaw bliźniaczy 5Zestaw bliźniaczy 6
Zestaw bliźniaczy 7Zestaw bliźniaczy 8Zestaw bliźniaczy 9