Znak handlowy Lonsdale jest własnością IBML i został założony przez Hugh Cecil Lowther ponad sto lat temu. Jednak historia brytyjskiej marki odzieżowej zaczęła się nie od ubrań, ale od jednej pary rękawic bokserskich. Jako prezes National Sports Club of Britain, Lowther po raz pierwszy założył sportowca podczas rękawic bokserskich. Od tego momentu zaczęto wypuszczać akcesoria sportowe, a następnie odzieżowe. Z biegiem czasu zasięg się powiększył. Już w połowie lat siedemdziesiątych odzież Lonsdale interesowała się nie tylko sportowcami, ale także turystami, gwiazdami biznesu i zwykłymi ludźmi w Wielkiej Brytanii. Dziś ubrania i buty Lonsdale można zobaczyć na Madonnie, Mike'u Tysonie, Tony'cie Curtis, Gregory Peke, Rihannie i innych sławach. Krajowi fashionistki zapoznali się z produktami, które firma produkuje Lonsdale, około piętnaście lat temu, kiedy pierwszy butik został otwarty w Rosji.

Marka Lonsdale1Marka Lonsdale2Marka Lonsdale3
Tajemnice popularności

Popularność produktów wytwarzanych przez brytyjską markę Lonsdale London wynika nie tylko z nieskazitelnej jakości spowodowanej użyciem nowoczesnych materiałów i innowacyjnych technologii. Projektanci marki odeszli od wąskiej specjalizacji, oferując konsumentom szeroki wybór ubrań codzienny styl dla mężczyzn i kobiet. Warto zauważyć, że w latach 90. Lonsdale kurtki, spodnie i T-shirty były obiektem pożądania przedstawicieli subkultury młodzieżowe . Wyjaśniło to to, że projektanci udekorowali ubrania logo NSDA, odcinając pierwsze dwie i dwie ostatnie litery nazwy firmy, a dla prawicowej młodzieży i kibiców, ta decyzja spojrzała na skrót faszystowskiej partii czasów Hitlera - NSDAP. Ale to zamieszanie rozegrało się tylko w rękach marki, zwiększając zainteresowanie nią. Dziś prawdziwie brytyjska marka podoba fanom odzieży sportowej, butów i akcesoriów, które idealnie wpisują się w ramy codziennego stylu.

Lonsdale London Style

Przede wszystkim firma słynie z produkcji stylowych ubrań wierzchnich. Klasyczny dwustronny "bombowiec", wykonany w pomarańczowo-czarnym kolorze, stał się wizytówką Lonsdale. W ofercie znajdują się także różnorodne wiatrówki, praktyczne parki, klasyczne trencze. Nie mniej popularne bluzy z kapturem, które stały się integralną częścią garderoby młodzieżowej. Bluzy, swetry rozpinane, koszule i topy są wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Ich gama kolorów jest dość szeroka, ale projektanci marek rzadko uciekają się do przyciągających wzrok wzorów i odbitek. W szafie prawdziwego fana marki Lonsdale zawsze znajdzie się koszulka lub T-shirt z rozpoznawalnym logo. Jeśli ubiór nie pozwala jasno wyrażać buntowniczego stylu ubierania się, możesz wybrać klasyczną koszulkę polo lub koszulkę, która idealnie pasuje do spódnic i spodni w stylu biurowym. Niektóre dziewczyny nawet potrafią tworzyć kokardki biurowe, używając szortów Lonsdale i gładkich, zamkniętych bluzek.

Marka Lonsdale4Marka Lonsdale5Marka Lonsdale6

Szczególną uwagę zwraca się na buty oferowane przez markę Lonsdale. Modele są raczej lakoniczne, różnią się trwałością i trwałością. Trampki i mokasyny wytrzymają więcej niż jeden sezon, nawet w czasie codziennego noszenia. Akcesoria mogą pochwalić się doskonałą jakością. Jeśli masz w swojej szafie czapkę Lonsdale, czapkę lub torbę bejsbolową, wiesz o co chodzi. Lonsdale London to ikona stylu casual, dostępna dla wszystkich!

Marka Lonsdale7Marka Lonsdale8Marka Lonsdale9
Marka Lonsdale10Marka Lonsdale11Marka Lonsdale12
Marka Lonsdale13Marka Lonsdale14Marka Lonsdale15