W październiku ubiegłego roku okazało się, że słynny wykonawca Shakira i jej kochanek, piłkarz Gerard Piquet położył kres ich związku. Od tego czasu fani stale obserwują swoje życie osobiste, próbując złapać najmniejszą zmianę. Jednak sądząc po wszystkim, mówienie o rozstaniu to tylko plotka, ponieważ w rzeczywistości sprawy są trochę inne.

Шакира и Жерар Пике с сыновьями

Shakira i Gerard Piquet ze swoimi synami

Gerard i Shakira na spacerze z dziećmi w Barcelonie

Kilka dni temu Shakira i Pique Paparazzi zostali sfotografowani na spacerze z dziećmi w Barcelonie. Sądząc po tym, jak celebryci patrzyli na zdjęcia, w ich życiu pojawiła się miłość i harmonia. Uśmiechy nie opuszczały twarzy, a ich zachowanie wskazywało, że byli zadowoleni z bycia razem. Wraz z tymi wielbicielami celebrytów można było zobaczyć także ich dzieci: pięcioletniego Milana i trzyletnią Saszę, która nigdy nie odstąpiła od rodziców. Jeśli chodzi o stroje, rodzina gwiazd była ubrana w wygodne zestawy. Na Shakirę można było zobaczyć czarne dżinsy, koszulę w klatce, trójwymiarową czapkę i wygodne trampki. Jeśli chodzi o męską część rodziny, ubierali się w dżinsy, kurtki sportowe i trampki.

Счастливая Шакира

Szczęśliwy Shakira

Po tym jak zdjęcia tej cudownej pary pojawiły się w Internecie, opublikowano wywiad prasowy w prasie, który powiedział o stosunkach między Shakirą i Gerardem:

"Jeszcze pół roku temu mieli wszystko bardzo złe. Piłkarz i piosenkarz nawet pomyślał o tym, że muszą wydać rozwód. Mimo to ciężkie czasy minęły. Teraz cieszą się sobą i życiem rodzinnym. Naprawdę mam nadzieję, że nadal będą bardzo dobre. "
Милан и Саша Пике

Milan i Sasha Piquet

Czytaj także
  • Shakira zapłacił 25 milionów dolarów, aby nie trafiły do ​​więzienia
  • Shakira może pójść do więzienia za nie płacenie podatków
  • To jest oficjalne: Shakira odwołała światową trasę z powodu problemów zdrowotnych

Shakira i Gerard razem przez 7 lat

Przypomnijmy, słynny piosenkarz i nie mniej udany gracz, różnica, w której w wieku 10 lat, są w związku z 2011th roku. Na początku stycznia 2013 roku para urodziła się chłopcem, któremu nadano imię Milan. Półtora roku później, jak oznajmili Shakira i Gerard, wkrótce będą mieć kolejne dziecko. W styczniu 2015 roku piosenkarka urodziła chłopca o imieniu Sasha.

Шакира и Жерар Пике с их сыном Миланом

Shakira i Gerard Pique ze swoim synem Milanem

Jakiś rok temu w prasie pojawiły się informacje, że Shakira i jego kochanek zamierzają odejść. Przyczyna tego była bardzo znacząca - wokalista i piłkarz spędzają razem bardzo mało czasu, co negatywnie wpływa na ich wzajemne relacje między sobą i dziećmi. Tak czy owak - nadal pozostaje tajemnicą, ponieważ celebrytowie nie potwierdzili i nie obalili tej wiadomości. Jednak sądząc po tym, że Shakira i Gerard chodzili ze swoimi twarzami w Barcelonie, można dojść do wniosku, że wszystko jest w porządku w rodzinie.

Жерар Пике и Шакира с маленькикми сыновьями