Operacje Rhinoplastic są rzeczywiście stosowane nie tylko do tych zepsutych życiem i uwagą fanów celebrytów. Plastyk czubka nosa i zwykłe kobiety, które marzą o idealnym wyglądzie.

Nakłuwanie końcówki nosa

Czubki nosa są bardzo różne: zwężone lub zbyt szerokie, nienaturalnie odwrócone lub z grubsza obniżone. Operacje na tej części ciała są zbliżone do biżuterii. Procedury wymagają od lekarzy uważności i profesjonalizmu.

Operacja końcówki nosowej może być konieczna z różnych powodów. Niektóre dziewczyny są po prostu niezadowolone z wyglądu, podczas gdy inne muszą przywrócić twarz po kontuzji.

Operacje to:

  • otwarty;
  • zamknięty

Wszystkie rodzaje plastyki nosa mogą być wykonywane ogólnie lub znieczulenie miejscowe . Przy otwartej operacji nacięcie jest wykonywane tylko w zworniku. Chrząstki pantegoidów są przez nią uwalniane, a po nadaniu pożądanego kształtu, resztki tkanek są usuwane. Metoda zamknięta obejmuje nacięcie w błonie śluzowej i ekstrakcję chrząstki dolnej guza.

Podczas operacji specjaliści realizują jednocześnie kilka celów:

  1. Po pierwsze, musisz spełnić wymagania klienta i dać czubek nosa formie, o której marzy klient.
  2. re-plastyka końcówki nosa
  3. Po drugie, konieczne jest zachowanie cech funkcjonalnych części tego ciała - i jest to składnik górnego układu oddechowego.

Plastikowa końcówka nosa bez operacji

Do niechirurgiczny plastik zastosowane w przypadku, gdy nie są wymagane żadne drastyczne zmiany. Niewielką regulację wykonuje się za pomocą wypełniaczy i wątków Aptos. Pomagają podnieść czubek nosa, aby wyeliminować guzy i nierówności. Ale efekt ich użycia trwa nie dłużej niż rok. Po ponownym uplastycznieniu czubka nosa.