Wielu ludzi, co dziwne, wierzy w horoskopy, szczególnie w tych, którzy mają związek z życiem osobistym. Na przykład możesz dowiedzieć się, które znaki zodiaku są ze sobą niezgodne. Uważa się, że jeśli ludzie mają niespójności w gwiazdach, nie będą w stanie nawiązać kontaktu i zbudować silnych i szczęśliwych związek . Każdy może sprawdzić lub odmówić istniejących informacji na podstawie własnego przykładu.

Najbardziej niekompatybilne znaki zodiaku w związkach

Oczywiście, jeśli chcesz uzyskać szczegółowy horoskop relacji, to lepiej zwrócić się do astrologa, ale poza tym każdy ma możliwość dostępu do uogólnionych danych.

Najbardziej niekompatybilne znaki zodiaku:

  1. Wodnik i ryby . Relacje w tej parze są skazane na zagładę, ponieważ bardzo ważne jest, aby Ryby nieustannie zwracały uwagę na siebie, a Wodnik jest całkowicie niezdolny do manifestowania uczuć. Ten ostatni nigdy nie zrozumie i nie zaakceptuje wrażliwości i wrażliwości partnerów.
  2. Bliźnięta i Koziorożec . Ludzie urodzeni pod auspicjami Gemini są impulsywni, co jest całkowicie niezgodne z powolnością Capricorna. Konflikty pojawią się, ponieważ Bliźniaczki uwielbiają wolność i niestałość, a dla partnerów jest to całkowicie nie do przyjęcia. Pełna różnica między postaciami i stereotypami uniemożliwia nawiązanie relacji.
  3. Baran i Byk . Przedstawiciele tych znaków mają wiele sprzeczności, na przykład, Taurus uwielbia żyć z emocjami, a Baran, przeciwnie, jest daleki od manifestacji zmysłowych. Związek może być w pierwszej parze, a oni mają prawo istnieć, ale w małżeństwie te znaki zodiaku są niezgodne, ponieważ Baran ciągle potrzebuje odmiany, której nie mogą uzyskać od powolnego Taurusa, więc zwykle szuka rozrywki po stronie.
  4. Skorpion i Strzelec . Zarządzani ludzie Scorpion , mają złożoną postać i można ją zrozumieć. Ponadto bardzo ważne jest, aby budowali silne relacje, w których można zaufać Panterom. Miłujący wolność Strzelec nie spełnia w pełni tych kryteriów. Ponadto oba znaki mają różne temperamenty i priorytety życiowe.
  5. Rak i Waga . Wagi są ekscentryczne w naturze, dla których ważne jest, aby być w centrum uwagi. To właśnie to zachowanie sprawia, że ​​Ryby zawsze myślą, że Wagi jest im obojętne. Aby dogadać się ze sobą, obaj partnerzy będą musieli dokonać wielu kompromisów, aw większości przypadków jest to po prostu nierealne.
  6. Leo i Panna . Dla osób urodzonych pod patronatem Panny, stabilność w związkach jest ważna, co nie ma znaczenia dla Leo. Dla tych ostatnich miłość pierwszego do krytyki jest nie do przyjęcia. Niezgodne i w kwestii finansowej. Kolejna przyczyna konfliktu - Leo nie toleruje krytyki, na którą skłania się Dziewica.

Niezgodne znaki zodiaku dla rodziców i dzieci

Kiedy dana osoba zdaje sobie sprawę, że ma niezgodność ze swoim ukochanym lub przyjacielem, wówczas taki związek może zostać rozwiązany, aby nie torturować ani siebie, ani innej osoby. To rozwiązanie nie jest odpowiednie w sytuacjach, w których występuje niekompatybilność między rodzicami a dziećmi. W takim przypadku będziesz musiał podjąć znaczne wysiłki i poświęcić czas, aby nauczyć się rozumieć i kompromis. Najważniejsze, aby zrozumieć, że ludzie mają po prostu inny potencjał emocjonalny, który nie jest zbieżny.

Niezgodne osoby według znaków zodiaku:

  1. Znaki ognia (Baran, Lew i Strzelec) są niezgodne z przedstawicielami elementu wodnego (Rak, Skorpion i Ryby). W takiej rodzinie wystąpią liczne problemy, konflikty i nieporozumienia.
  2. Znaki lotnicze (Bliźnięta, Wagi i Wodnik) będą w konflikcie z ludźmi kontrolowanymi przez żywioły Ziemi (Byk, Panna i Koziorożec).