Niektórzy palmy nazywają linię losu także linią skały, znak ten symbolizuje zewnętrzne i wewnętrzne momenty, które wpływają na bieg życia. Linia ta znajduje się pośrodku dłoni, biegnąc od nadgarstka do podstawy środkowego palca. Jasna linia losu (Saturn) mówi o predyspozycjach do logicznego myślenia, konsekwencji w stylu życia i zdolności do silnego koncentrowania się.

Początek i pozycja linii losu w dłoni

  1. Poczynając od nadgarstka i idąc prosto na wzgórze Saturna, linia przeznaczenia wyznacza osobę o silnym charakterze, całkowicie skoncentrowaną na osobie. Wraz z innymi pozytywnymi oznakami, los takiej osoby odniesie sukces, a wszystkie cele zostaną osiągnięte. Odległość między linią życia a linią skalną mówi o niezależności w wyborze zawodu.
  2. Z linią Saturna, która leży blisko linii życia, można wywnioskować, że osoba w młodym wieku zależy od pragnień innych ludzi.
  3. Jeśli linia przeznaczenia przekracza linię życia, oznacza to wzmocnienie drugiego przypadku, to znaczy jeszcze większą ofiarę osoby, która zaspokoi czyjeś pragnienia. Jeśli, po tym, jak linia życia przecina się z linią losu, ta ostatnia wydaje się niewyraźna i letargiczna, wówczas osoba powstrzyma swoje życiowe aspiracje dla dobra innych ludzi.
  4. Z linią skalną zaczynającą się na wzgórzu księżyca, osoba we wczesnym dzieciństwie nie miała więzi rodzinnych lub był wolny od wpływu rodziny. Los takiej osoby może podlegać woli i kaprysom innych, ale z innymi pozytywnymi znakami, linia obiecuje szczęście.
  5. Linia rozciągająca się na wzgórze Saturn oznacza, że ​​osiągnięcie wysokiego stanowiska lub autorytetu będzie prawie niemożliwe.
  6. Jeśli linia przeznaczenia idzie na wzgórze Słońca lub widelce i jedna gałąź odchodzi w tym kierunku, to obiecuje wielkie szczęście, sławę i chwałę.
  7. Dwie linie przeznaczenia są często bardzo korzystnym znakiem, mówiącym, że dana osoba z powodzeniem łączy dwie rzeczy. Ale może także świadczyć o tym, że kobieta będzie prowadzić podwójne życie, na rękach mężczyzny taki znak jest rzadki. Również podwójna linia rocka może oznaczać kreatywność.
  8. Linia przeznaczenia jest podzielona na wypadek, gdy dana osoba znajduje się na rozdrożu. Jeśli widelec znajduje się pośrodku dłoni, może to wskazywać, że dana osoba czyni lepiej dla innych ludzi niż dla siebie.
  9. Jeśli nie ma linii przeznaczenia, niekoniecznie jest to zły znak. Sprawy ludzkie mogą przebiegać całkiem pomyślnie, jednak nie będą wiedzieć nic o silnych uczuciach, a życie zostanie zredukowane do zaspokojenia potrzeb fizjologicznych.
  10. Przerwy na linii Saturna mówią o zmianie sfery działalności lub interesów osoby.

Wyspa, gwiazda, trójkąt i punkt na linii przeznaczenia

Trójkąt na linii przeznaczenia mówi o monotonnym życiu, ale trójkąt przylegający do tej linii oznacza sukces dla właściciela w służbie wojskowej.

Gwiazda jest bardzo mocnym znakiem, może przenosić zarówno wartości ujemne, jak i dodatnie. Aby wyrobić sobie opinię na ten temat, należy wziąć pod uwagę pozycję pozostałych linii na ręce.

dwie linie przeznaczenia

Wysepki na linii przeznaczenia mogą odzwierciedlać trudności finansowe, problemy bliskich osób lub zdradę.

Punkty na linii Saturna wskazują na nieoczekiwane incydenty, które mogą być szczęśliwe i tragiczne. Duży wpływ ma tutaj kolor kropek - czerń i czerwień oznaczają kłopoty, światło może mówić o przyjemnych niespodziankach.

Kwadrat na linii przeznaczenia to amulet, który neutralizuje znaczenie złych znaków.

Kiedy wróżby dokonujesz ręcznie i biorąc pod uwagę linię przeznaczenia, musisz zwrócić uwagę na obie dłonie. Ponieważ po lewej stronie (dla praworęcznych) znajduje się informacja o przeznaczeniu, które nam dane jest ze względu na miejsce urodzenia i inne warunki. A prawa ręka odzwierciedla obecny stan osoby, mówi, że można się zmienić.