Niezwykła praca, ucieleśniająca ducha nowoczesnego społeczeństwa, zostanie wkrótce zaprezentowana na słynnej wystawie CX300 w Londynie. Artysta z Wielkiej Brytanii, który chciał pozostać incognito, w połączeniu z rzeźbiarzem Schoonym, stworzył oryginalną rzeźbę "The Spirit of Ecstasy". Podstawą kompozycji jest postać wosku dziewczynki, a właściwie znanej aktorki Cara Delevingne, otoczonej przez wiele tabletek ekstazy.

Та самая скульптура Tajemniczy fan

Należy zauważyć, że artysta, mimo że wyrzeźbił dokładny wizerunek aktorki, nie wymienia jej, ale jedynie wspomina o niej jako o pewnym modelu, który jest fanem ChemicalX, znanego z logo wielu marek, takich jak Coca-Cola. , MTV i Playstation. Anonimowy autor twierdzi, że model dziewczyny jest po prostu kolekcjonerem jego prac. Jednak pomimo odmowy podobieństwa do Kary wszystkie tatuaże lalek lalkowych pokrywają się z tatuażami wspomnianej już Cara Delevingne.

Publikacja chemiczna X (@chemical_x_lab)

Postać dziewczyny zdaje się unosić w powietrzu w magicznych obwodach wytyczonych przez stymulujące pigułki, które, zdaniem artysty, zostały wykonane specjalnie dla jego rzeźby w tajnym laboratorium.

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Cara Delevingne zadebiutowała jako pisarka
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne

Przybliżony koszt tajemniczego arcydzieła, który wynosi nawet 1,2 miliona dolarów, jest już znany. Nadchodzące występy nie są jeszcze ogłaszane publiczności, ale okazało się, że na wystawie zaprezentowanych zostanie tylko 17 takich prac wykorzystujących ekstazę.