Niedawno oglądałem mecz piłki nożnej Rosja-Andora, aw trakcie gry zauważyłem tatuaż na ręku rosyjskiego reprezentanta, Romana Pawliuczenki. I nie spodobał mi się ten widok. Nie, tatuaż jest ładny, ale jakoś obraz tego gracza nie pasuje. Chociaż dobrze traktuję tatuaże i mogę przez wiele godzin oglądać tatuaże piłkarzy. I że nie przedstawiają się same: od skromnych znaczących dat i nazwisk ich ukochanych do zdjęć w całości z tyłu. Chociaż obecnie wiele europejskich klubów negatywnie odnosi się do tatuatorów. A zawodnicy Realu Madryt muszą uzgodnić obraz ciała na ciele z kierownictwem klubu. A wszystko dlatego, że tatuaż zwiększa ryzyko chorób zakaźnych i niesie potencjalne zagrożenie dla zdrowia graczy.

Ale porozmawiajmy o tych, którym udało się zdobyć takie dekoracje. Oczywiście nie można wymienić wszystkich, tak, prawdopodobnie, niepotrzebnych. Dlatego tutaj porozmawiam o tych piłkarzach, których tatuaże na zdjęciu wyglądają świetnie, lub o tatuatorach, którzy wyróżnili się zawodową zasługą. Zacznijmy od kapitana ukraińskiej drużyny Andrija Szewczenki. Zgrabny smok dobrze wygląda na lewym ramieniu czarującego piłkarza. O wartości tego tatuażu wysunięto kilka założeń. Według kalendarza wschodniego, Andrzej urodził się w roku Smoka, a swój pierwszy sezon spędził we Włoszech w roku tych samych wschodnich Gorynych. Ale sam Szewczenko nie potwierdza żadnej z tych wersji, mówiąc, że tatuaż jest wspomnieniem ważnego wydarzenia. Cóż, więc każdy ma prawo do tajemnic. Czyż nie?

Nie wspominając już o tatuażach Davida Beckhama. Szacunek jest faktem, że prawie wszystkie z nich są poświęcone rodzinie. Na przykład: imiona żony i synów na przedramieniu iz powrotem. Jest obraz Татуировки на теле футболистов anioł stróż między łopatkami. Dawid oddał hołd swojemu ukochanemu klubowi, zadając mu VII numer.

Tatuaże na rękach i ciele niektórych graczy mogą dać wyobrażenie o wszystkich ważnych momentach ich życia. Na przykład słynny awanturnik Marco Materazzi ma już ponad 20 tatuaży. Wśród nich 4 są poświęcone jego żonie i dzieciom. Z tyłu są anielskie skrzydła, symbolizujące ducha zmarłej matki, na lewym udzie wizerunek filiżanki i data znaczącego meczu, data tytułu wygranego przez Włochy jest zaznaczona na jego ręce. Marco opublikował także informacje o swoim zodiaku i urodzinach. Są też tatuaże, których znaczenie dla piłkarza jest nieznane, może zdjęcia są piękne, a może pamięć o czymś ważnym. To lew na prawym udzie, Indianin, motyle, trzy tenisówki i jaszczurki.

Pamiętaj, że jeden z humorystów wyraził życzenie, że jeśli naprawdę robisz tatuaże, napisz coś użytecznego, grupę krwi lub adres. To zabawne, ale Zlatan Ibrahimovic, napastnik Barcelony i szwedzka drużyna narodowa, zastosowali się do tej rady i umieścili w jego rękach daty narodzin braci, sióstr i rodziców, imiona dzieci i rodziców oraz jego nazwisko w języku arabskim. Oprócz tatuaży zawierających przydatne informacje, Ibrahimovic ma wzór na szczęście, czerwony smok, dwa asy i napis "tylko Pan może mnie osądzać".

Татуировки футболистов фото

Odtwarzacze tatuażu różnią się znaczeniem, położeniem i kolorem. Ale zdjęcia tatuaży kilku piłkarzy są podziwiane. Obrazy Che i Fidela Castro z Diego Maradona i rzymskiego gladiatora z kapitana "Roma" Francesco Tottiego. Tatuaż ładunków semantycznych tych graczy nieświadomie powoduje szacunek. W Maradonie za jego zaangażowanie w idee "wyspy wolności", a Totti za lojalność wobec swojego klubu. Cóż, kolejny tatuaż obrońcy Liverpoolu i duńskiej reprezentacji Daniela Aggera na deser, że tak powiem. Na ciele tego piłkarza znajduje się wiele obrazów i napisów. Zwraca się jednak uwagę na jedno zdjęcie o nazwie "Cmentarz Wikingów", umieszczone z tyłu. Napisy na tym obrazku oznaczają: "Nic nie słyszę, nic nie widzę, nic nie powiem" - na hełmach trzech Wikingów, "Najbardziej konkretną w Życiu jest Śmierć, a najbardziej nieokreśloną jest jej godzina" w górnym grzbiecie.

Oto takie tatuaże nabyte sławnych piłkarzy. Tak, tatuaże dla wielu z nich idą i są ozdobą tych pięknych mężczyzn, ale kochamy ich nie dla "wojennej farby". Naprawdę?