Pojawienie się nowych rodzajów odpornego na wstrząsy szkła hartowanego i przezroczystych polimerów pozwala projektantom tworzyć niesamowite rodzaje mebli do wnętrz. Nie zwracano uwagi na producentów i akwarystów. Nie ma już potrzeby ukrywania naczynia z rybą w rogu szafki lub ustawiania jej wzdłuż ściany. Możesz zobaczyć malownicze podwodny świat w środku pokoju, jeśli kupisz nietypowe i bardzo ciekawe stolik do kawy-akwarium do domu lub biura. Omówmy, jak praktyczny jest ten nowy produkt i czy trudno jest dbać o ryby w zbiorniku o tym oryginalnym kształcie.

Stołowe akwarium we wnętrzu

Nawet zwykłe akwarium jest ważną i przyciągającą wzrok częścią pokoju, ale przy stole w postaci przejrzystego naczynia z rybami, twój pokój zmieni się w ogóle. Nie będzie to prosty stolik kawowy wykonany z drewna lub płyty wiórowej, ale prawdziwe dzieło sztuki z żywymi mieszkańcami. Należy również pamiętać, że dla prawdziwych miłośników ryb takie przejęcie będzie darem. Teraz będą mogli obserwować swoich faworytów nie tylko z przodu lub ze wszystkich stron, ale także z góry, mając możliwość pełnego rozkoszowania się obrazem małego królestwa wodnego.

Ważną rolę dla takiego stołowego akwarium odgrywa zarówno geometryczny kształt produktu, jak i jego wewnętrzny projekt. W zależności od wielkości salonu lub biura można kupić okrągłe, owalne lub prostokątne akwarium kawowe. W hotelach i biurach, w których jest więcej miejsca, interesujące będzie spojrzenie na zbiornik w formie regału-przyjęcia, aw kawiarni można zainstalować elegancki kontuar barowy z wbudowanym akwarium.

Dbaj o ryby w stołowym akwarium

Oczywiście osłona w takim produkcie powinna być zdejmowana. Elementy mocujące można łatwo ukryć w ozdobnym konturze, dzięki czemu nie przyciągną one oczu. Aby nie usuwać blatu za każdym razem, gdy producenci zapewniają otwory technologiczne, muszą być zapewnione otwory na dostawy rur, przewodów i innej komunikacji. Wszystkie dodatkowe wyposażenie można ukryć w dolnej części i w ramie stołu.

Do takiego stołowego akwarium lepiej kupić bezpretensjonalne stwory - koguty, złotą rybkę, rybę teleskopową, neony, gupik , danios . Ewentualnie możesz mieć producenta krewetek, który również wygląda niesamowicie w środku każdego pokoju. Nie zapomnij o cudownym ustawieniu takiego statku, dekorując go wewnątrz ozdobnymi zamkami, statkami, grotami, przeszkodami i kamieniami. Taki zbiornik jest elegancko dopasowany zarówno do klasycznego wnętrza, jak i do stylu orientalnego lub śródziemnomorskiego.

Akwarium stołowe 1Akwarium stołowe 2Akwarium stołowe 3
Akwarium stołowe 4Akwarium stołowe 5Akwarium stołowe 6
Akwarium stołowe 7Akwarium stołowe 8Akwarium stołowe 9