Strój kąpielowy powinien otaczać sylwetkę jak druga skóra. Powinien nie tylko być piękny, ale także dobrze siedzieć, podkreślać godność kobiecej sylwetki, być praktyczny, zauważalny. Stroje kąpielowe Lora Grig - to przyzwoity krój Twojego pięknego ciała i pretekst do udania się do najlepszych światowych kurortów.

Lora Grig - strój kąpielowy może być dziełem sztuki

Rzeczywiście, niepowtarzalne kostiumy plażowe, bikini, stroje kąpielowe uwalniają tę światową markę. Spełnione są najbardziej wymagające wymagania - w rzeczywistości jakość materiału i krawiectwo są po prostu nienaganne. Oczywiście projekt nie pozostaje w tyle, a wychodząc w takim kostiumie na plażę lub na basen, kobieta czuje się jak królowa - patrzą na nią z zazdrością i podziwem. Jeśli chcesz także takiej uwagi - marka Lora Grig jest dla Ciebie.

Historia marki

Ambitna Laura i jej zespół 15 lat temu popchnęli wielu znanych projektantów na podium. Ich projekt "Clothes for the Nudes" wysadził świat mody nowymi pomysłami, ekspresją, psychodelią, kreatywnością i ekscytacją. Pomimo tego, że Lora Grig jest włoską marką, ta nazwa jest ukrywana przez Rosjankę. To ona odkrywa w swoich kostiumach kąpielowych duszę i pragnienia pięknej połowy ludzkości, czyniąc dziewczęta i kobiety całego świata piękniejszymi, bardziej kobiecymi, bardziej pożądanymi.

Jeśli strój kąpielowy - to od Laury Grieg

Koszt ubrania tej marki jest bardzo przyzwoity, ale czy warto go oszczędzać? Znalezienie minusów tych strojów kąpielowych jest trudne lub niemożliwe, ale zalety są oczywiste:

  • wykorzystanie nowego przemysłu mody do tworzenia rzeczy;
  • unikalny design wykorzystujący ekskluzywny wystrój, kryształy, haft ręczny;
  • nie tylko piękne, ale także wygodne modele;
  • następujące trendy w modzie;
  • elegancja i wyrafinowanie, styl i przemyślane stroje kąpielowe i akcesoria.

Wiodący włoscy projektanci pracują nad kostiumami plażowymi, dlatego w kostium kąpielowy Laura Grieg wszystko jest przemyślane absolutnie. W kolekcji znajdują się odważne kostiumy, na które można sobie pozwolić tylko odważne dziewczyny, bardziej zamknięte modele, które dadzą pierwszeństwo bardziej konserwatywnym damom. Nawet monokini ukrywanie dużych powierzchni figury wygląda bardzo kusząco i atrakcyjnie. Dla każdej opcji możesz wybrać pareo, sukienkę plażową, tunikę, dzięki której zespół będzie bardziej widowiskowy. Gdy spróbujesz już firmy kostiumów kąpielowych Laura Grieg, nie będziesz w stanie jej wymienić na żadną inną.

Stroje kąpielowe Laura Grieg 1Stroje kąpielowe Laura Grieg 2Stroje kąpielowe Laura Grieg 3
Stroje kąpielowe Laura Grieg 4Stroje kąpielowe Laura Grieg 5Stroje kąpielowe Laura Grieg 6
Stroje kąpielowe Laura Grieg 7Stroje kąpielowe Laura Grieg 8Stroje kąpielowe Laura Grieg 9