Obiecująca nowość na rynku wysokiej jakości odzieży - swetry Syberia. Zawierają duży procent wełny, od 50 do 70, co sprawia, że ​​jest ciepła, nadaje się do ostrej rosyjskiej zimy. Charakterystyczny rysunek jest nie tylko ozdobą, jest obecny na każdym kroku, jest unikalną wizytówką marki.

Skandynawskie swetry Syberia

Wyroby dzianinowe w Rosji, w skład wchodzą wełna australijskiego merynosa. Istnieje również procent substancji syntetycznych, aby zapewnić wytrzymałość i trwałość gotowego produktu. Marka oferuje linię modeli dla kobiet, dzieci i mężczyzn. Towary są w średniej kategorii cenowej, dostępne dla osób z niemal dowolnym budżetem.

Swetry damskie Syberia to ciepłe ubrania, które nie zawsze nadają się na świąteczną garderobę. Projekt, materiał i wydajność wyraźnie wskazują cel. Takie ubrania będą doskonale ciepłe w surową zimę, na spacerach i uprawianiu aktywnych sportów. Włączenie składnika naturalnego sprawia, że ​​są one ciepłe, jest to piękna i efektowna garderoba zimowa.

swetry siberia1
swetry siberia2

Swetry z jeleniami Syberii

Ta rzecz do codziennego noszenia, ciepła i wygodna. Te skandynawskie modele są wywoływane ze względu na charakterystyczny wzór. Swetry z siberianą są wykonane w stylu klasycznym, bez zbędnych detali i dekoracji, ale projekt jest inny w kolorze i działce obrazu. Modele to jasne lub bardziej powściągliwe odcienie, ale jeden szczegół zawsze pozostaje niezmieniony. Postać z wizerunkiem jelenia jest tradycyjnie symboliczna, ponieważ wiąże się z:

  • w zimie;
  • wesołych świąt
  • Święta Nowego Roku;
  • wakacje.

Rzeczywiście, wielu wierzy, że Święty Mikołaj i Święty Mikołaj jeżdżą w saniach ciągniętych przez te wdzięczne zwierzęta. Takie ozdoby sprawiają, że ten codzienny element zimowej garderoby to nie tylko wygodne, ciepłe rzeczy, ale eleganckie ubrania, które tworzą świąteczny wygląd i dobry nastrój.

swetry siberia3
swetry siberia4

Naturalne wełniane swetry Siberia

Sweter z jelonkami Syberia pasuje do spodni. Należy jednak pamiętać, że spód produktu jest darmowy, więc spódnice do zestawu powinny być wybrane prosto, krótkie lub długie. Spodnie są odpowiednie dla prawie każdego: sport, dżinsy. Nawet klasyczne lub zwężone flary stworzą zyskowny zespół, jeśli wybierzesz odpowiednie kolory i wzory. Szczególnie efektowny wygląd z obszernymi jeansami.

Czy takie rzeczy są odpowiednie w biurze, czy warto założyć teatr, koncert? Ten element odzieży do noszenia na co dzień, tworzący komfort. Jednak na nieformalne spotkanie robocze zorganizowane, na przykład, w plenerze, może to być świetne dopasowanie. Jeśli wynik nie implikuje pewności kod ubioru wolumetryczna odzież w pewnym zestawie może wyglądać bardzo efektownie.

swetry siberia5
swetry siberia6

Swetry Syberia oversize

W linii produktów można znaleźć produkty o różnych rozmiarach. Swetry z Syberią należy wybierać według wielkości. Ponieważ spód jest nieco luźny, warto wziąć pod uwagę jego zgodność z odzieżą wierzchnią. Jeśli nosisz go pod kurtką, w parku, nie będzie problemów. Podstawowa zasada: rzeczy były jednym sportowym stylem. Jednak może zostać zerwana, wtedy strój będzie jasny i niezwykły. Na przykład taki element garderoby można łączyć z klasycznymi szałami, masywną biżuterią, surowymi skórzanymi kurtkami, obszernymi futrzane czapki .

swetry siberia7
swetry siberia8