Sweter połączony z angielską gumką to uniwersalna rzecz, która nie boli w szafie każdej współczesnej dziewczyny. Wszechstronność takiego swetra tkwi właśnie w jego prostocie i właśnie dzięki temu możliwe jest stworzenie na jego podstawie ogromnej ilości niewiarygodnie stylowych obrazów - od biznesu i od surowego po delikatny i romantyczny.

Jak nosić damski sweter, dzianinową angielską gumkę?

Samo w sobie, angielska guma implikuje bardzo prosty wzór z dużą ulgą, a prawie nie rozciąga się. Ten sposób krycia stosuje się zarówno do mankietów i kołnierzyków, jak i do łączenia całego produktu. Angielskie swetry dzianinowe wyglądają prosto i elegancko, więc ten element garderoby można z łatwością łączyć z dosłownie wszystkim:

  • dżinsy i tenisówki;
  • obcisłe spodnie;
  • krótka spódniczka i trampki;
  • sukienka lub spódnica do podłogi;
  • skórzana spódnica lub spodnie;
  • szorty;
  • Ścisłe spodnie lub spódnica ołówkowa.

Dodatek do takiego swetra, wybierz w zależności od tego, co chcesz ukryć lub podkreślić. Na przykład, nosząc obszerny sweter, dzianiny z angielską gumką, wizualnie redukujesz dno, sprawiasz, że jest bardziej smukły.

Angielski elastyczny sweter

Ponadwymiarowy styl nie tracenie ziemi nie jest pierwszym sezonem. Przybył z pomocą dziewczynom, które znalazły wiele wad w swojej figurze, ale wciąż starają się być pewni siebie i nie wstydliwie zdobywać spojrzenia przechodniów, szczególnie silnej połowy ludzkości, na siebie. Fani tego odważnego stylu są po prostu zmuszeni przebywać w szafie swetra z dzianiny z angielską gumką i 2-3 rozmiarami większymi niż zwykłe ubrania. Teksturowany angielski wzór dziania nie tylko tworzy dodatkową objętość, ale także przyczynia się do zachowania cennego ciepła. Jednak angielskie swetry są wykonane nie tylko z wełny, ale również z akrylu i innych nici naturalnych i syntetycznych, dzięki czemu można je nosić prawie o każdej porze roku, z wyjątkiem najgorętszych dni lata.

Angielski elastyczny sweter1Brytyjski elastyczny sweter2Angielski elastyczny sweter3
Angielski elastyczny sweter4Angielski elastyczny sweter5Angielski elastyczny sweter6
Angielski elastyczny sweter7Angielski elastyczny sweter8Angielski elastyczny sweter9