Ostatnio najbardziej popularne wśród dziewcząt i kobiet w każdej kategorii wiekowej zyskał grzywkę na swojej stronie. Długi i krótki, gruby i zmielony ... który wybrać?

Jak wyciąć grzywkę z boku?

Najlepiej jest skonsultować się ze specjalistą w kabinie. Kreator pomoże ci nie tylko wybrać odpowiedni wygląd i długość huku, ale także opowie Ci o zasadach opieki i stylizacji.

Możesz także wypróbować sposób bycia po swojej stronie:

  • aby oddzielić środkowe szerokie pasmo na linii końcówek uszu i przeczesać je do przodu;
  • zabezpiecz boczne pasma spinkami do włosów;
  • wyciąć wybrane pasmo w górę od płatka ucha;
  • profil grzywka z nożyczkami.

Jak położyć grzywkę na boku?

Jeśli włosy są łagodne, stylizacja grzywki nie stanowi problemu. Wystarczy nadać grzywce pożądany kształt i kierunek podczas suszenia za pomocą suszarki do włosów. Do mocowania można użyć pianki lub pianki do włosów.

Nici, których nie można łatwo ułożyć, powinny być wcześniej przygotowane specjalnym sprayem lub woskiem do prostowania. Podczas korzystania z suszarki do włosów konieczne jest skierowanie strumienia gorącego powietrza z korzeni do góry i rękami, aby nadać grzywce pożądany kształt. Kiedy włosy uzyskają odpowiedni wygląd, należy przełączyć suszarkę na tryb dostarczania zimnego powietrza, a tym samym naprawić wynik. W szczególnie trudnych sytuacjach można użyć żelaza do wyprostowania włosów przed ułożeniem frędzli na boku i utrwalenia pasm lakierem.

Rodzaje grzyw na stronie:

  1. Ukośne.
  2. Długie lub wydłużone.
  3. Rozdarty.
  4. Krótki

Rozważ każdy typ grzywki na boku i rodzaje twarzy, dla których jest odpowiedni.

Ukośne grzywki z boku

Ten rodzaj grzywki dobrze pasuje do krótkich fryzur i średniej długości włosów. Wydłuża twarz, sprawia, że ​​kości policzkowe są bardziej eleganckie. Ponadto przy takich uderzeniach łatwo jest ukryć wysokie czoło i wystające kości policzkowe.

Ułożenie takiej grzywki powinno rozpoczynać się od najkrótszych pasm, tak aby nie miały czasu na wysuszenie i uzyskanie niewłaściwego kierunku.

Długie grzywki z boku

Rozszerzona wersja huku jest nieco uniwersalna. Krótkie fryzury z długimi grzywkami na stronie wyglądają stylowo i ekstrawagancko. Należy zauważyć, że fryzura powinna być prosta i gładka, ze ścisłymi liniami, na przykład fasolą. W związku z tym powinny być ustanowione i grzywka.

Długie włosy i fryzury z grzywką na boku dla średniej długości włosów wyglądają kobieco i romantycznie, nadając zdjęciu lekkości i wyrafinowania. Równie dobre długie grzywki wyglądają w połączeniu z prostymi i kręconymi włosami.

Wyprostowanie grzywki w tym przypadku nie jest konieczne, szczególnie jeśli większość włosów jest falista lub kręcona. Możesz po prostu nadać grzywce kierunek po wybranej stronie twarzy.

Poszarpane grzywki z boku

Najlepszy ze wszystkich podartych grzywek pasuje do blondynki lub blondyna. Na blond włosach najbardziej widoczny jest efekt chaotycznie przyciętych pasm i tworzona przez nie objętość.

Zgrywanie grzywki perfekcyjnie z włosami średniej długości. Dopasuj fryzury z podziałką - karkówka lub kaskada. Lepiej jest, jeśli maksymalna ilość włosów zostanie skoncentrowana z tyłu głowy.

Połacie rozdarcia potrzebują palcami i gorącym powietrzem. Każde cienkie pasmo musi być starannie oddzielone od reszty i podane w różnych kierunkach, tworząc efekt jakiegoś zaniedbania.

Krótkie grzywki z boku

Krótko przycięte huki z układaniem na boku wyglądają żartobliwie i trochę wyzywająco. Ten rodzaj fryzury pasuje do młodych dziewcząt o idealnym kształcie twarzy i szyi. Doskonały wygląd krótkich grzywek z asymetrycznymi krótkimi fryzurami.

W takim przypadku jedyną opcją leżakowania jest wyschnięcie huku i za pomocą żelu do włosów, umieść go na boku palcami lub grzebienia o rzadkich zębach.

jak położyć grzywkę na bokujak zrobić boczny hukfryzury z grzywką na boku
długie grzywki z bokurodzaje grzyw na bokupodarte grzywki na boku
boczne grzywkikrótkie grzywki z bokujak wyciąć grzywkę z boku