Istotą mechanizmu sof "eurobook" jest to, że odsuwając sofę od siebie, a po obróceniu oparcia w poziomie, otrzymujesz pełne podwójne łóżko. Zazwyczaj pod siedziskiem znajduje się dodatkowe pudełko, w którym można na przykład przechowywać bieliznę sypialną lub sezonową. W ten sposób uzyskujemy nie tylko ergonomiczne miejsce odpoczynku, ale także miejsce na umieszczanie rzeczy.

Narożnik z funkcją spania "Eurobook"

Obecnie sofy z mechanizmem "Eurobook" są najbardziej poszukiwanym modelem na rynku mebli, co jednak nie jest zaskakujące, ponieważ jest to model uważany za najnowocześniejszy, odporny na zużycie, ergonomiczny i wygodny w użyciu. Specjalne zapotrzebowanie na sofy narożne tego rodzaju, przeznaczone do umieszczenia w salonach. Składana na narożnik sofa może być umieszczona od 5 osób, co czyni ją idealnym nabytkiem dla tych, którzy lubią przyjmować gości i aranżować ich wygodnie. W przypadku, gdy goście zdecydują się zostać do następnego dnia, gospodyni będzie miała obszerne miejsce postoju w pogotowiu, które rozwija się w ciągu kilku sekund.

Zwykle oparcie sofy narożne nie przewracają się, dlatego gość będzie spał bezpośrednio na poduszkach, które pozostają na siedzeniach i odchodzą od tyłu.

Gospodarze mieszkający jednopokojowe mieszkanie , a oni sami mogą spać na podobnej rozkładanej sofie. Nawet jeśli złożysz i złożysz mechanizm codziennie, zakup potrwa do 10 lat.

Oprócz tego, że rozkładana sofa "evroknizhka" jest wygodnym miejscem do spania, pod siedzeniem znajduje się przesuwne pudło, w którym właściciele mogą przechowywać ubrania i pościel.

Rozkładana sofa dziecięca "eurobook"

Dzieci szczególnie potrzebują dodatkowej przestrzeni, ponieważ ich mieszkańcy są pełni energii, wymagają miejsca na gry i codzienne czynności, a zatem zakup sofy z mechanizmem eurowatch będzie doskonałą inwestycją w rozsądny podział przestrzeni życiowej dziecka.

W zależności od wieku "eurobook" znajdzie miejsce w pokoju nastolatka - ten parametr zależy tylko od projektu, odmiany, które obecnie istnieją, odmiany nieprzyzwoite, a także od preferencji smakowych i wyglądu wnętrza. Dla dość demokratycznej wartości kupujesz miejsce wypoczynku i rekreacji dla swojego dziecka, zachowując cenne metry kwadratowe. Co to jest okazja?

Rozkładana sofaRozkładana sofaRozkładana sofa
Rozkładana sofaRozkładana sofaRozkładana sofa
Rozkładana sofaRozkładana sofaRozkładana sofa