Fakt, że srebro jest trudnym metalem, może wiedzieć wszystko. Cudowne przemiany Argentum w rękach różnych mistrzów w różnych okresach życia tylko potwierdzają ten fakt. Ze względu na niesamowite właściwości metalu i jest używany do produkcji specjalnej srebrnej wody. Z pewnością widzieliście w kuchniach babki butelki z wodą, na dnie których leży błyszcząca moneta. Okazuje się, że ten samouklepiony lek może dawać szanse na najbardziej nowoczesne drogie leki.

Korzyści i szkoda srebrnej wody

Kilka wieków temu srebro służyło do oczyszczania wody i nadawania jej właściwości leczniczych. Przedstawiciele starożytnych plemion do czyszczenia zanurzali w pojemnikach rozpalone srebrzystymi prętami, a niektórzy królowie i cesarze trzymali wodę w naczyniach ze srebra.

Cały sekret tkwi w właściwościach antybakteryjnych Argentum. Metal łatwo niszczy szkodliwe bakterie i mikroorganizmy. Ustalono, że srebro może walczyć z kilkoma setkami bakterii, podczas gdy każdy lek przeciwbakteryjny może poradzić sobie tylko z kilkoma mikroorganizmami. Dlatego możesz być absolutnie pewny, że nie ma żadnego gronkowca, ani błonicy, ani innych bakterii i infekcji w srebrnej wodzie, która, jak należy przyznać, w nieoczyszczonych płynach może czasami występować w dość dużych ilościach. Tylko niektóre typy grzybów drożdżopodobnych mogą wytrzymać Argentum.

Korzyści ze srebrnej wody są dość duże i składają się z następujących elementów:

 1. Argentum nie zakłóca smaku ani zapachu wody.
 2. Srebrna woda doskonale odbierana jest przez ciało. W przeciwieństwie do chlorowanej cieczy, woda z dodatkiem Argentum nie jest w stanie podrażnić błony śluzowej.
 3. Regularne stosowanie srebrnej wody poprawia funkcjonowanie narządów krwiotwórczych.
 4. Przy pomocy srebrnej wody możesz walczyć z zapaleniem pęcherza, zapaleniem wątroby, zapalenie trzustki , zapalenie pęcherzyka żółciowego, choroby zębów i laryngologiczne, problemy z przewodem pokarmowym.
 5. Woda oczyszczona przez argentum służy do leczenia kości, stawów i mięśni.
 6. Kompresy ze srebrną wodą służą do wczesnego gojenia się ran i wrzodów różnego pochodzenia, leczenia chorób dermatologicznych, zapalenie spojówek i inne problemy okulistyczne.

W srebrnym uzdatnianiu wody najważniejsze jest, aby nie dać się ponieść ani przesadzić. Zaleca się używać go regularnie, ale bez fanatyzmu - jest wystarczająco dużo szkła dziennie. W przeciwnym razie jony Argentum będą gromadzić się w ciele, co ma dość nieprzyjemne konsekwencje.

Jak zrobić srebrną wodę do leczenia?

Obecnie w wielu sklepach domowych można znaleźć specjalne urządzenia oczyszczające wodę ze srebra. W razie potrzeby można je zamówić w sklepach internetowych. Ale z pewnością łatwiej i taniej gotować srebrną wodę własnymi rękami. Najbardziej skuteczne przepisy są omówione poniżej. Srebrna korzyść i szkoda dla wody

Najtańszą metodą jest przygotowanie wody za pomocą srebrnej łyżeczki lub monety:

 1. Obiekt musi leżeć w cieczy przez co najmniej 24 godziny.
 2. Aby zapobiec przenoszeniu negatywnej energii do wody (srebro pochłania wszystkie informacje, takie jak gąbka), wystarczy trzymać łyżkę lub monetę w obszarze serca i nasycić ją pozytywnymi myślami i emocjami.

Srebrną wodę własnymi rękami można przygotować przy użyciu srebrnej monety, łyżki ze stali nierdzewnej i niepotrzebnego, ale działającego ładowania z telefonu komórkowego:

 1. Do drutu na "plus" dołączona jest moneta, na "minus" - łyżka.
 2. Wzór jest przymocowany do wieczka puszki i zanurzony w wodzie.
 3. Niemal natychmiast po podłączeniu do sieci wokół monety tworzy się biała chmura jonów oczyszczająca wodę.