Miłośnicy zawsze wątpią w szczerość uczuć swoich par, a jednocześnie obawiają się utraty łaski. Z tego powodu narodziło się wiele przesądów miłość , który powie ci, jak to zrobić w każdym przypadku (w przeciwnym razie luka jest gwarantowana), a także jak się zachować, gdzie i kiedy się spotkać, a nawet jakiego rodzaju tuszem pisać listy miłosne. Wszystko jest zapewnione, weź i wykorzystaj w błogosławieństwie twoich więzi!

W miłości

Spotkanie z wiernymi jest bardzo przydatne o północy na wschodzącym księżycu. Pomoże to przybliżyć ślub i uczyni go jak najszybciej od chłopaka pana młodego. A jeśli narastający księżyc zadziałał, a ty dostałeś ofertę, nie pozwól na interwencję innej kobiety - ta, która zabije kochanka w połowie słowa, stanie się również jego żoną, tylko trochę później.

Zgodnie ze znakami i przesądami na weselu, propozycję najlepiej wykonać w piątek wieczorem, a zaręczyny ogłosić w sobotę.

W żadnym wypadku kochankowie nie mogą mówić przez próg - doprowadzi to do nieszczęścia i pocałunków na podeście i stopniach - do walki i zerwania. Listy treści miłosnych można pisać tylko za pomocą niebieskiej pasty.

Przed ślubem kochanków nie można fotografować razem, a jeśli jesteś zaręczony, a pan młody dał ci pierścionek, nie powinieneś go mierzyć i nosić go do dnia ślubu. Według znaków i przesądów o pierścieniach, najgorszą rzeczą jest ich utracić.

Jednym z najczęstszych przesądów jest podarunek - nie dawaj rękawiczek, nóż, zegar i broszki. Doprowadzi to do wielkich osobistych tragedii.

Ślub

Zgodnie z przesądami ślubnymi, w dniu ślubu pan młody musi włożyć monetę do buta, który powinien tam być przez cały dzień. Następnie monetę wybiera się i przenosi wraz z nimi jako amulet, aby przyciągnąć pieniądze.

Panna młoda w dniu ślubu nie może patrzeć na siebie w lustrze w pełnym stroju. Na przykład może nosić sukienkę, ale bez welonu, lub nie nosić rękawiczek.

przesądy ślubne

W dniu ślubu nikt nie może wstać między małżonkami - to zniszczy ich słabe więzi. A puste pudełko pod pierścieniami powinno zostać zabrane przez niezamężną dziewczynę panny młodej.

Opuszczając dom weselny lub kościół, należy posypać młode ziarno - pszenicę lub ryż. To jest dobrobyt.

Aby małżeństwo było szczęśliwe, oblubienica musi płakać w dniu ślubu. Pożądane jest, aby były to łzy szczęścia z instrukcji rodziców, a nie histeryczne strumienie z przedświątecznych kłopotów. A matka panny młodej powinna dać jej rodzinną pamiątkę, która powinna być z młodymi przez cały dzień weselny jako talizman.