Zacznij dzień i wykończ go pod tonizacją kontrastowy prysznic Stało się niezbędną koniecznością dla wielu ludzi. W związku z rosnącym popytem, ​​rozwija się intensywnie przemysł hydrauliczny, w tym sektor oferujący urządzenia prysznicowe. Wygodne urządzenie - głowica prysznicowa, bardzo popyt wśród kupujących. Jednak zdecydowanie nie każdy, nabywając urządzenie, jest świadomy parametrów wyboru modelu głowicy prysznicowej. Spróbujmy wymyślić, jak wybrać konewkę do prysznica?

Głowica prysznicowa do głowicy prysznicowej

Istnieją dwie opcje lokalizacji głowicy prysznica - na ścianie i suficie. Uchwyt ścienny obejmuje ręczny prysznic podłączony do węża za pomocą węża lub stacjonarną ścienną konewkę, której kąt można zmienić. Znacznie wygodniejsze głowice prysznicowe sufitowe, które są zamontowane na stałe na suficie lub na specjalnym uchwycie nad łazienką lub brodzikiem. Eksperci zalecają kupowanie prysznica z kilkoma rodzajami przepływu wody, ponieważ każda z opcji pracy ma swój własny cel, na przykład miękki strumień wody nadaje się do mycia głowy, pulsowania w celu wykonania masażu wodnego, Dusza Charcota do utraty wagi i tak dalej

Głowice prysznicowe "Tropikalny deszcz"

System prysznicowy Tropical Rain jest obecnie bardzo popularny. Dzięki kilkuset małym dyszom woda wylewa się z prysznica jak deszcz. W takim przypadku można zmienić tryb, tworząc efekt łagodnego letniego deszczu, symulując intensywny deszcz z elastycznie uderzającymi dyszami lub tworząc opady z rytmicznie zmieniającym się ciśnieniem wody.

Głowice prysznicowe LED

Modele LED z głowicą prysznicową nie wymagają dodatkowego zasilania. Energia zaczyna się wytwarzać poprzez przepływ wody, gdy dusza jest włączona. Cechą tego systemu jest obecność funkcji terapii światłem. Podświetlana natryskowa kabina prysznicowa, poprzez zabarwienie strumienia wody, pozytywnie wpływa na stan osoby za pomocą różnych kolorów, których działanie na ciało jest udowodnione. Czerwony kolor ma ożywczy efekt, zielony - relaksujący i tak dalej.

Głowica prysznicowa z napowietrzaniem

Ten projekt prysznica zapewnia oczyszczanie wody z chloru i wzbogacanie jej powietrzem. Taki prysznic jest bardzo orzeźwiający i orzeźwiający, co jest szczególnie ważne w gorące letnie dni. Eksperci twierdzą, że prysznic z napowietrzaniem zapewnia nie tylko wyjątkowe uczucie świeżości, ale pozwala zaoszczędzić do 10 litrów wody na zabieg.

Ekonomiczne głowice prysznicowe

Oszczędzanie zasobów wodnych jest bardzo istotne zarówno w całym stanie, jak iw obrębie każdej rodziny, w związku z instalacją urządzeń pomiarowych wody. Zainstalowanie opłacalnych systemów prysznicowych może obniżyć koszty o 20-50%. Oprócz wskazanej modyfikacji prysznica z napowietrzaniem, specjalny regulator wbudowany w konewkę pomaga zmniejszyć zużycie wody, co częściowo blokuje przepływ wody, gdy zmienia się ciśnienie w systemie hydraulicznym.

Materiały stosowane w produkcji głowic prysznicowych

podświetlana głowica prysznicowa

Najbardziej niedrogie są plastikowe głowice prysznicowe. Zasadniczo produkty te są dość estetyczne i mogą być używane przez długi czas, jeśli połączenie z wężem nie jest uszkodzone. Nie dążyć do oszczędności, aby kupić najtańsze plastikowe konewki, które są szklane z otworami, ponieważ są szybko zapychane z rozkwitem limonki. Lepiej jest wybrać głowice prysznicowe z gumowymi rurkami włożonymi do mikro-otworów, wapienne osady, z których łatwo je usunąć, po przejściu ręką nad powierzchnią. Eksperci zalecają wybór dużej głowicy prysznicowej wykonanej z wytrzymałej stali nierdzewnej, mocnej miedzi lub stopu cynku. Najdroższe kopie z hartowanego szkła kwarcowego lub kamienia naturalnego to prawdziwe dzieła sztuki!