Kobiety z kręcone włosy często skarżą się, że ich charakter jest przyznawana najbardziej niewygodne rodzaju zamków, które muszą być albo wyprostuj się lub dodatkowo oszukiwać. W rzeczywistości tego rodzaju nici są prawdziwym sukcesem, ponieważ zawsze mają odpowiednią objętość u podstaw, co doskonale podkreślają krótkie fryzury na falujące włosy. Nie jest konieczne ścinanie pasm "pod chłopcem", aby ukryć tendencję do zwijania się, konieczne jest korzystanie z tej funkcji.

Proste, krótkie fryzury do falowania bez stylizacji

Zaoszczędź dużo czasu i wysiłku, a także produktów fryzjerskich, łatwe, jeśli poprosisz stylisty o wykonanie jednej z następujących fryzur:

  1. Pixie Zalecany jest dla kobiet o dobrej gęstości i gęstych włosach. Strzyżenie zawsze zwiększa objętość w górnej części głowy, a po prostu można je ułożyć palcami.
  2. Garzon. Bardzo krótkie włosy, więc nadaje się panie, które nie boją się najbardziej otwartym twarzy i szyi. Nie wymaga układania może nawet zrezygnować cios suszenie.
  3. Fouette. Fryzura wygląda na to, że spędziła kilka godzin. Ale cała tajemnica tkwi w płynnym przejściu od bardzo krótkich włosów na koronce do długich pasm z przodu.
  4. Gavrosh. Jedna z najlepszych fryzur na faliste loki. Pozwala jednocześnie zwiększyć głośność i dostosować kształt twarzy. Osiąga się to poprzez wydłużenie włosów w dolnej strefie potylicznej.
  5. Asymetria. Ta opcja jest wybierana przez najbardziej znanych stylistów. Różne długości nici po prawej i po lewej podkreśla naturalne piękno kręcone włosy.

Modne profesjonalne fryzury dla krótkich falistych włosów

Jeśli styl życia pozwala ci poświęcić trochę czasu na stylizację, możesz wybrać jedną z tych opcji:

  1. Bob Ulubiona fryzura Victorii Beckham jest uważana za najbardziej udaną wariację dla kręconych pasm. Straight bob jest zalecany dla kobiet o owalnej twarzy, asymetrycznych - dla właścicieli dużych kości policzkowych.
  2. Krótki kwadrat. Świetny sposób, aby dodać brakującą objętość, szczególnie jeśli są cienkie i niezbyt grube kółeczka. Cechą charakterystyczną fryzury jest różnorodność technik jej stylizacji.
  3. Aurora. Za pasmami obcina się krótko, natomiast z przodu są wydłużane i oprawiają twarz jak podkowę. Przy pomocy różnych stylizacji możesz ukryć pewne wady.

I, oczywiście, nie możemy zapomnieć o klasycznym - fryzura kaskada do krótkich falistych włosów prowadzi lista najbardziej popularnych i uniwersalnych fryzur. Klasyfikacja i wielowarstwowa struktura tej fryzury jest odpowiednia dla wszystkich typów twarzy, zapewnia pożądaną objętość, ułatwia układanie kręconych pasm.

modne fryzury na krótkie falowane włosy 1fryzury modne na krótkie falowane włosy 2Modne fryzury na krótkie kręcone włosy 3
fryzury modne na krótkie falowane włosy 4modne fryzury na krótkie falowane włosy 5modne fryzury dla krótkich falistych włosów 6
modne fryzury dla krótkich falistych włosów 7modne fryzury dla krótkich falistych włosów 8modne fryzury dla krótkich falistych włosów 9