Każdy obszar ludzkiego życia musi zostać ulepszony, dodając coś nowego. To może zarówno wywołać nowe odczucia w życiu danej osoby, jak i ją wzmocnić. poczucie własnej wartości . Takie istotne ulepszenia odnoszą się do pozycji seksualnych.

Top z najbardziej seksownych pozycji "Kama Sutra"
  1. Zamknij kontakt . Poza stwarza miłość w pozycji siedzącej. W tej pozycji członek głęboko stymuluje najbardziej wrażliwe obszary kobiecej pochwy. W takim przypadku partner może pieścić łechtaczkę. Dla fanów dreszczy emocji, siedząc na męskim fallusie, powinno być, opadając na niego całkowicie, przez chwilę, aby nie robić frykcji, a następnie - aby się poruszyć, zginając dolną część pleców. Zapewnia to bliski kontakt. Należy pamiętać, że podczas ruchów trzeba kompresować i rozluźniać mięśnie pochwy.
  2. Leżąc, partner od dołu . Leżysz na plecach, podciągasz się do klatki piersiowej i zginając nogi w kolanach. Po tym, jak partner wszedł do ciebie, oprzyj stopy na jego klatce piersiowej. Wspiera cię przy biodrach, wykonując ciasne ruchy. Nie zapomnij o tym, aby trzymać nogi skrzyżowane. To przyczynia się do tego, że pochwa okala penisa, ściskając go ciasnym pierścieniem. Ponadto bardzo wygodne będzie kompresowanie mięśni pochwy, przy jednoczesnym zwiększeniu ciśnienia fallusa na strefach erogennych.
  3. Akordeon Być może jest to jedna z najbardziej niezwykłych pozach seksualnych. Mężczyzna leży na plecach, przyciskając kolana do klatki piersiowej. Ustaw nogi, a potem usiądź na nim. Warto zwrócić uwagę na tę chwilę, że im mocniej jego nogi są przyciśnięte do klatki piersiowej, tym łatwiej jest kobiecie poprowadzić proces. Na początku nie powinieneś się ruszać szybko, po - niech członek wchodzi w ciebie tak głęboko, jak to tylko możliwe.
  4. Wsparcie Kobieta stojąca owija nogi wokół talii, obejmując rękami szyję, wyginając plecy i mocno przylegając do miednicy. Mężczyzna musi być w dobrej formie fizycznej, aby utrzymać partnera i wykonywać ruchy przez cały czas trwania stosunku. Ta pozycja pozwala uprawiać seks nie tylko w sypialni, ale także w kuchni, łazience. W tych ostatnich przypadkach, jako wsparcie dla stóp, powinieneś używać na przykład pralki.
  5. Dwa początki . Ta seksualna postawa jest idealna dla tych, którzy wierzą, że mężczyźni i kobiety powinni być jednakowi we wszystkich, nawet w seksie. W tej pozycji na kolanach obaj partnerzy poruszają się jednocześnie. Więc powinieneś stanąć na jednym kolanie, on powinien zająć to samo stanowisko wobec ciebie. Tarcie na męskim łonie wywołuje stymulację łechtaczki. Z wolnymi rękami możesz pieścić swoje strefy erogenne.
  6. Swing Jest to całkiem nowa pozycja seksualna, w której nie tylko pobudza się łechtaczka, ale także punkt G. Tak więc, chwyć pośladki swoimi dłońmi. W tym samym czasie wspiera cię pod okiem. Powinieneś podać sobie ręce pod kolana i podnieść kolana do poziomu klatki piersiowej. Następnie musisz kołysać się, aby się spotkać. Napływ krwi do narządów płciowych wzmocni skurcz i rozluźnienie mięśni pochwy.
  7. Wieża Ta seksualna postawa nie wymaga seks w łóżku. Tak więc partner siedzi na krawędzi solidnej powierzchni, na przykład stołu. Zanim pozwolisz mu wejść, weź jego penisa do ręki i zacznij gładzić jego pochwę, łechtaczkę. Następnie partner kładzie stopy na twoich ramionach. Opierasz się na łokciach. Mężczyzna wspiera cię podczas ruchów ciernych za kostkami lub łydkami.
  8. Osiem . Jest to poprawiona pozycja misjonarska. Człowiek leży na tobie. Powinieneś mieć pod pośladkami poduszki dla głębokiej penetracji penisa. Ta postawa stymuluje punkt G, a jego owłosienie ociera się o łechtaczkę. W przypadku nowych wrażeń powiedz swojemu partnerowi, aby wykonywał ruch zarówno kolisty, jak i ośmiu. Prawdopodobieństwo jest wysokie w tym przypadku, aby osiągnąć równoczesny orgazm.