Każda kobieta chce wyglądać uroczo i atrakcyjnie. W lecie nie trzeba w to wkładać zbyt wiele wysiłku - wystarczy znaleźć odpowiedni styl ubioru. Na przykład sukienka w stylu rustykalnym będzie wyglądać bardzo delikatnie i romantycznie. Bawełniana lub lniana tkanina, prosty styl i styl, podkreślający bliskość natury i kobiecości - to idealny wybór dla każdej dziewczyny.

Styl rustykalny - jak wybrać i nosić?

Suknie w rosyjskim stylu wiejskim są teraz dość popularne. Prosta tkanina - biała lub kremowa lub z kwiatowym wzorem, falbany, falbany, rękawy z dzwoneczkami. Podobne sukienki można było zobaczyć nawet na wybiegach. Generalnie, wybierając kolorystykę i styl, możesz polegać wyłącznie na własnych preferencjach smakowych w tym sezonie, ponieważ projektanci nie ograniczają się do nikogo - teraz jest w modzie, jak pastelowe i wyciszone odcienie, i jasne, soczyste odcienie. A teraz pozostaje tylko ustalenie długości sukienki w stylu rustykalnym.

Długa wiejska sukienka. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że przez kilka sezonów spódnice i sukienki maxi nie opuszczają wybiegów. Wyglądają elegancko i królewsko, podkreślają kobiecość i elegancję. Długa sukienka w stylu rustykalnym doskonale pasuje styl wiejski - Można łączyć go z kowbojskimi butami i dżinsową kurtką. Ale jednocześnie, dzięki swojej długości, obraz będzie pełen kobiecego wdzięku. Długa sukienka w stylu rustykalnym to idealny wybór dla dziewcząt, które chcą zawsze pozostać kobietami, bez względu na styl ubioru.

Krótka sukienka wiejska. Ale długość mini jest już bardziej młodzieńczą opcją. Ta sukienka podkreśli pewną odwagę, żartobliwość obrazu. Doskonała krótka sukienka w stylu rustykalnym będzie wyglądać jak w tenisówkach lub butach baletowych, a także na wysokich obcasach, natomiast sandały z płaskimi noskami są znacznie lepiej dopasowane do maksymalnej długości. Ponadto warto zauważyć, że krótka sukienka w stylu rustykalnym jest idealna na wycieczki do morza - jej styl będzie pasował do wizerunku plaży, jak to tylko możliwe.

sukienka w stylu rustykalnym 1sukienka w stylu rustykalnym 2sukienka w stylu rustykalnym 3
sukienka w stylu rustykalnym 4sukienka w stylu rustykalnym 5sukienka w stylu wiejskim 6
sukienka w stylu wiejskim 7sukienka w stylu rustykalnym 8sukienka w stylu rustykalnym 9