Problem relacji z żonatym mężczyzną jest tak stary jak instytucja małżeństwa. Niestety, nie można uczynić uczuć, aby wybrać odpowiedni obiekt do adoracji, dlatego odrzucając hipokryzję i przymykając oczy na moralny i etyczny aspekt problemu, spójrzmy na psychologiczne cechy relacji z żonatym mężczyzną.

Psychologia związków z żonatym mężczyzną

Młode damy, które mają związek z "obrączkowanymi" elektami, często upewniają się, że - jak mówi - jest on niekomfortowy w rodzinie, jego żona jest suką, a tylko ze mną otrzymuje ciepło, na jakie zasługuje. Po części ten punkt widzenia jest poprawny: w rzeczy samej, większość ludzi nie zmieni drugiej połowy, jeśli wszyscy z nich lub prawie wszyscy (w końcu nie ma idealnego związku) pasuje do ich życia rodzinnego. Jednak są też takie okazy, które dokładnie spełniają powiedzenie "nie ważne ile wilk karmisz ...". Innymi słowy, bez względu na to, jak wspaniała była jego żona, i idealny klimat rodzinny, życie, łóżko, nadal nie może pomóc, ale "chodzić po stronie". Istnieje kilka rodzajów patologicznych kobieciarzy:

  1. Wpisz jeden - "polygamist" . Tacy mężczyźni po prostu nie mogą nawiązać kontaktu z jedną kobietą, całą uwagę i ciepło, jakiego potrzebują. Bardzo często wychowywali je ich babcia i matka, a oni nie byli przyzwyczajeni do wyboru między dwiema kobietami. Nawiasem mówiąc, zwykle żona i kochanek takiego mężczyzny koresponduje w psychoparach z babcią i matką. W ten sposób po prostu odtwarza sytuację znaną mu od dzieciństwa.
  2. Wpisz dwa - "collector" . Dla takiego mężczyzny każda normalna kobieta jest prawdziwym trofeum. Po prostu nie może przestać, w tej wiecznej konkurencji, aby potwierdzić swoją męskość. Nawet jeśli w jakiś sposób udało mu się nałożyć na niego pierścionek, jego żona powinna pogodzić się z myślą, że nie pozostanie jedyną kobietą w jego życiu (nawet jedna z dwóch, wynik zazwyczaj trafia do dziesiątek). Relacje z takim żonatym mężczyzną nie może być długo, ponieważ nie są jego celem i zaczyna je szybko.
  3. Typ 3 - "ekstremalny sport miłości" - jest trochę podobny do poprzedniego typu, ale jego celem nie jest wygrana miłości. Uwielbia koktajl endorfin i adrenaliny, która krąży w jego krwi na początku każdej nowej powieści. Często rozpoczyna kilka relacji w tym samym czasie, więc było to interesujące. Całkiem łatwo zepchnąć się do rejestratora, ale "żyć długo i szczęśliwie" z nim też, nie będzie działać. Zbyt szybkie więzi rodzinne, jak na takiego człowieka, zmieniają się w kajdany.

Jak wynika z klasyfikacji, związek z patologicznym kobieciarzem jest zazwyczaj pozbawiony przyszłości. Ponieważ "poligamista" raczej nie opuści rodziny, jest on bardzo zadowolony z sytuacji, w której ma żonę i kochanka. I "kolekcjoner" i "ekstremum", jeśli stworzą nową rodzinę, nie zatrzymają się na tym. Nawiasem mówiąc, tacy żonaci mężczyźni są większością, którzy nawiązują związek z kobietą z boku.

Jak zerwać związek z żonatym mężczyzną?

Bardzo często jedynym akceptowalnym sposobem dla kobiety jest zerwanie relacji z żonatym mężczyzną. Po pierwsze, uczestnicząc w trójkącie miłosnym, po prostu traci czas, ponieważ szansa na założenie tu rodziny jest minimalna. Po drugie zazdrość nikt też nie odwołał. związek z psychologią żonatego mężczyzny Przecież każde jego spojrzenie na zegarek, każde kłamstwo żonie przez telefon, że był w podróży służbowej, na spotkaniu utknął w potwornym korku (podkreślenie), ale wkrótce wróci do domu, raniąc tego drugiego. Każda kobieta chce być jedyną, nie ukrywać swojej miłości i nie grać szpiega na misji.

Dlatego, jeśli mimo wszystko postanowiłeś zerwać z wybranymi małżonkami, zadaj sobie pytanie: "Co ci dają te relacje?", Nie tylko dobre, ale i złe. Bądź uczciwy wobec siebie. Jeśli negatywne skutki związku miłości z zamężnym mężczyzną, wciąż przewyższają korzyści, redukują, a nawet redukują do zera swoje spotkania. Poszukaj kogoś, kto naprawdę cię docenia. Taka osoba na pewno się znajdzie.