Stawanie się królową wieczoru i skupianie się na wszystkich poglądach jest bardzo proste - wystarczy założyć czerwoną suknię wieczorową. Może być krótki lub długi, z głębokim dekoltem lub odkrytymi ramionami. Nic dziwnego, że wiele hollywoodzkich gwiazd obstawia na czerwono - ten strój zawsze wygląda szykownie, a kobieta w nim jest mile widziana.

Czerwona sukienka z odkrytymi plecami

Jest to jeden z najbardziej uwodzicielskich i kobiecych modeli sukien wieczorowych. Jedyną wadą czerwonej sukni może być jej zdolność do uwypuklenia wszystkich wad na rysunku. Jeśli masz widoczne problemy z nadwagą lub jesteś bardzo wyraźnie chudy, lepiej odmówić takiej sukience. W innych przypadkach czerwona długa suknia wieczorowa podkreśla tylko godność postaci.

Jeśli zdecydujesz się nosić czerwoną sukienkę z otwartym tyłem, zadbaj o przycieranie bielizny. Zamiast zwykłego biustonosza, lepiej nosić silikonowy strapless, który jest przymocowany bezpośrednio do klatki piersiowej. Jeśli długość sukienki jest do podłogi, wycięcie może mieć zupełnie inny kształt i głębokość. Dla odważnych są modele z wycięciem w talii, a nawet trochę niższe, skromniejsze style otwierają tylko obszar łopatki lub łopatki. Bardzo efektownie wyglądają na siebie zachodzące na siebie krawaty na gołe plecy lub draperie wokół wycięcia.

Czerwona koronkowa sukienka

Nie mniej uwodzicielski wygląd koronki. Szczególnie pikantne modele bez podszewki. Takie stroje mogą być krótkie i dopasowane lub mogą być długie w podłodze. Satynowa czerwona sukienka z koronki wygląda bardzo kobieco i trochę zalotnie. Atlas może być używany do gorsetu lub spódnicy. Połączenie koronkowego topu i długiej spódnicy w wieczorowej czerwonej sukience na podłodze jest bardzo popularne w nowym sezonie. Czerwona sukienka na długości prom do połowy łydki z kontrastową podszewką wygląda pięknie. Taki strój musi być właściwie "złożony": bardzo przydatna będzie szpilka sprzęgła, a przy dekoracjach trzeba zachować szczególną ostrożność, ponieważ sukienka powinna grać solo.

Krótka czerwona suknia wieczorowa

Jeśli wieczorowe suknie w kolorze czerwonym mogą pozwolić sobie na średnie i wysokie wzrosty, to miniaturowe młode kobiety powinny zwracać uwagę na krótsze modele. Projektanci oferują piękne czerwone sukienki z gipiury i szyfonu. Lepiej jest, jeśli strój jest monotonny, lekki i latający. Wielu projektantów oferuje eleganckie modele czerwonej sukienki wieczorowej ze wszystkimi rodzajami błyszczących dekoracji i wykończeń.

piękne czerwone sukienki 1Czerwona suknia wieczorowa 2Czerwona suknia wieczorowa 3
Czerwona suknia wieczorowa 4Czerwona suknia wieczorowa 5Czerwona suknia wieczorowa 6
Czerwona suknia wieczorowa 7Czerwona suknia wieczorowa 8Czerwona suknia wieczorowa 9