Istnieje wiele przepisów na leczenie miodem, które są wykorzystywane do przywracania pracy układu sercowo-naczyniowego, wątroby, żołądka i innych narządów. Efekt ten wynika z obecności w kompozycji wielu pierwiastków śladowych: manganu, żelaza, potasu, magnezu i wielu innych. Zawiera również użyteczne kwasy i witaminy.

Leczenie brzucha miodem

Składniki:

Przygotowanie i stosowanie

Zagotuj wodę i dodaj do niej roślinę. Pozostaw na kilka minut, a następnie pozwól mu parzyć przez pół godziny. Oczyść z dużych przedmiotów, dodaj miód i zamieszaj. Aby przyjmować do środka 75 ml trzy razy dziennie przez godzinę do jedzenia. Leczenie trwa miesiąc, ta sama przerwa jest podejmowana i powtarzana.

Lek ten pomaga przywrócić przewód pokarmowy.

Leczenie oczu (zaćmy) Miód

Składniki:

  • lekki miód - 1 łyżeczka;
  • sok z trzyletniego aloesu - 1 łyżeczka;
  • przegotowanej wody - 1 łyżka. l

Przygotowanie i stosowanie

Przed wyciskaniem soku z aloesu nie można go podlewać przez trzy dni. Ciecz miesza się z miodem i wodą. Lek należy przygotowywać każdego dnia. Środki do zakopania w oczach trzech kropli dziennie. Przebieg leczenia nie powinien przekraczać jednego miesiąca - pamiętaj, aby zrobić przerwę od czterech do sześciu tygodni. To narzędzie pomoże znacznie poprawić wzrok. Najważniejsze jest robienie wszystkiego poprawnie.

Przepis na cukrzycę miodu

Składniki:

  • cebula - 500 g;
  • miód - 300 g;
  • woda - 1 l.

Przygotowanie i stosowanie

przepis na miód z żołądka

Cebula obierz i posiekaj tak mało jak to możliwe. Dodaj do niego miód i wodę. Dokładnie wymieszaj. Powstałe narzędzie umieszcza się na piecu i gotuje na małym ogniu przez co najmniej trzy godziny. Następnie schłódź i wlej do pojemników, które szczelnie zamykają. Musisz wypić lek jedną łyżkę stołową trzy razy dziennie. Kurs trwa do momentu zakończenia leczenia, a następnie przerwę na miesiąc i powtórzono.

Wielu ekspertów uważa, że ​​to narzędzie pomaga poprawić ogólny stan pacjentów. cukrzyca , pomimo zawartości szybkich węglowodanów w kompozycji.