Ulica hip-hopowa wkroczyła nie tylko w życie mężczyzn, ale także kobiet. Szerokie jeansy, jasne T-shirty i wygodne tenisówki - wszystko to stało się nieodzownym atrybutem stroju w stylu raper. Aby obraz był idealny, musisz użyć tylko jednego małego, ale bardzo ważnego dotyku, a mianowicie czapki rapera dla dziewczyn. Nie tylko podkreśli twój wizerunek, ale także ochroni przed palącymi promieniami słońca.

Jak wyglądają raperowe czapki damskie?

Główną cechą tego nakrycia głowy jest prosty szeroki wizjer, który zajmuje całą przednią część produktu. W przeciwieństwie do czapki baseballowej, ten model nie ma regulowanego zapięcia z tyłu, który można ponownie uruchomić w zależności od średnicy głowy. Ta czapka musi zostać wybrana, koncentrując się na zakresie rozmiarów. Idealnie nie powinien być dopasowany do głowy, ale nie powinien być zbyt szeroki. Niektórzy ludzie wolą nosić czapkę na bandany lub bandaże. W takim przypadku musisz wybrać akcesorium o jeden rozmiar większy niż twój.

Wybierając model, można zauważyć, że przednia część wielu nakryć głowy jest ozdobiona logo marki, symbolicznym napisem lub obrazkiem. Niektóre modele mogą być monofoniczne, ale w tym samym czasie mają jasną przyłbicę, która przyciąga uwagę wszystkich. Jeśli znajdziesz czapkę z jasno pomalowanym wnętrzem wizjera, oznacza to, że kiedy ją założysz, musisz lekko przesunąć do tyłu lub podnieść wizjer, aby ludzie mogli zobaczyć jego designerski kolor.

Jak nosić czapkę rapera z prostą przyłbicą?

Jeśli chcesz, aby obraz wyglądał harmonijnie i przemyślany, przestrzegaj następujących punktów:

  1. Wybierz kapelusz pasujący do głowy. Tylko w tym przypadku będziesz czuł się komfortowo. Jeśli jesteś wykonawcą tańca hip-hopowego i ważne jest dla ciebie, aby podczas występu czapka nie odleciała, a następnie umieścić go na wierzchu bandan duragów.
  2. Dopasuj kolory. Wybierz kolor nakrycia głowy w zależności od koloru ubrania. Jeśli Twój strój jest wystarczająco jasny i ma wiele skomplikowanych odbitek, lepiej wybrać jednobarwny model, wykonany w tej samej skali z ubraniami. Lepiej jest nosić jaskrawą drukowaną czapkę z niebieskimi dżinsami i monochromatyczną koszulką. Twój stroik stanie się głównym akcentem na obrazie.
  3. Zdecyduj się na fryzurę. Wiele dziewcząt się ubiera styl hip-hopowy , wolą nosić czapkę z luźnymi włosami. Szerokie dżinsy i T-shirt ukrywają kobiecą kobiecość, jednocześnie rozpościerając włosy, podkreśla jej seksualność i emancypację. Ponadto chodzenie z ogonem lub gontem pod czapką baseballową jest dość trudne.
  4. Makijaż Jak założyć czapkę rapera dla dziewczyny bez ukrywania jej wyrazistych oczu i pulchnych warg? Zrób piękny, bogaty makijaż, który podkreśli niezbędne funkcje. Recepcja wygląda bardzo stylowo, gdy dziewczyna maluje usta jaskrawoczerwoną lub szkarłatną szminką. W połączeniu z tradycyjnym nakryciem głowy dla mężczyzn wygląda całkiem interesująco.

Wybierając stylową czapkę baseballową, odwołaj się do znanych światowych marek. Najfajniejsze czapki raperów reprezentują marki: Obey, Jeremy Scott i New Era.

Jak założyć czapkę reperkusową?

W przeciwieństwie do klasyki czapka baseballowa czapki z prostym szczytem nie są zużyte do tyłu. Wygląda absurdalnie i śmiesznie. Aby uzyskać stylowy wygląd, lepiej założyć czapkę na głowę, delikatnie przesuwając przyłbicę na bok. To da ci wyzwolenie twojego wizerunku i trochę wolności. Jeśli zdecydujesz się założyć czapkę na chustka, upewnij się, że cały obraz został wykonany w stylu hip-hop. Faktem jest, że tylko żarliwi zwolennicy kultury hip-hopowej lub ci, którzy chcą ich naśladować, noszą bandanę.

Kaptury raperów 1Kapelusze raperów 2Kapelusze raperów 3
Czapki raperów 4Czapki rapera 5Czapki rapera 6
Kapelusze raperów 7Czapki rapera 8Kaptury raperów 9