Aby zobaczyć w otaczającej rzeczywistości wszystko jest piękne tylko pod mocą każdej osoby. I do tego nie ma potrzeby wydawania znacznej ilości pieniędzy i czasu na udział w różnego rodzaju szkoleniach psychologicznych. Zawsze wystarczy mieć pozytyw książka , które w każdej chwili staną się swego rodzaju inspiracją, motywatorem.

Lista najlepszych pozytywnych książek

  1. "Pamiętniki Adrian Mole", Sue Townsend . To nie tylko książka, to seria książek o postaci, która dorasta z czytelnikami. Każda strona jest pełna emocji, radosnych i smutnych nut, okresów wzlotów i upadków. Dzięki temu odczytowi nie możesz zasnąć i zawsze możesz wywołać uśmiech na twoich ustach.
  2. "Polyanne", Elinor Porter . Powieść, która nie tylko stała się bestsellerem, ale także zainspirowała wielu pisarzy do tworzenia seriali, filmów. Książka dla dzieci, ale jest to przydatne do czytania dla pokolenia dorosłych.
  3. "Jeeves, jesteś geniuszem!", Pelham Grenville Woodhouse . Ta łatwa, pozytywna książka przyda się tym, którzy sądzą, że wiele dla niego nie działa, gdy spadnie trochę więcej rąk. Bohater, Bertie Wooster, mimo że jego los rzuca trudne sytuacje życiowe, wie, że istnieje wyjście z każdej sytuacji.
  4. "To naiwne. Super. ", Erlend Lu . Szczególnie ta książka będzie miłym zaskoczeniem dla tych, którzy uwielbiają norweskich pisarzy. Tutaj trzydziestolatek staje się zakładnikiem życia kryzys . Ale to nie znaczy, że musisz rozpaczać i rozrywać włosy - w życiu jest tak wiele rzeczy do zrobienia.
  5. "Sekretny świat zakupoholiczki", Sophie Kinsella . Główną bohaterką jest każda kobieta, której słabością są zakupy. Rebecca ma obsesję na punkcie zakupów, a jednocześnie śmieszne działania po prostu ją ścigają, tworząc zabawne sytuacje w życiu.