Produkty najbardziej znanych polskich producentów w tej chwili pozostają na wagę złota dla fashionistek. Niemal wszystkie style są wykonane zgodnie z najnowszymi trendami mody ze światowych wybiegów, ale są też klasyczne opcje. Stroje kąpielowe z Polski należą do średniej kategorii cenowej, ale jakość produktów nie ustępuje najbardziej znanym światowym markom.

Stroje kąpielowe wykonane w Polsce: jaki jest sekret popularności?

Ważne jest również, aby producenci złożyli ofertę, między innymi, na dokładne przemyślenie każdego modelu, biorąc pod uwagę specyfikę słowiańskich kobiet.

Faktem jest, że wiele zestawów od światowych producentów po prostu nie pasuje do naszych kobiet, ponieważ biustonosz w nich jest przeznaczony do drugiej lub trzeciej wielkości biustu, a majtki mogą być noszone tylko przez nastolatków.

Polskie stroje kąpielowe w związku z tym są zasadniczo różne, ponieważ cięcie majtek jest zupełnie inne. Ich lądowanie jest nieco wyższe, a boczne płyty są nieco szersze: w rezultacie nic nie przytłacza ciała i nie uderza w nie. A górna część w tym samym czasie ma krój z pompką, która lekko podnosi klatkę piersiową i sprawia, że ​​jest ona wizualnie większa.

Kupując kostiumy kąpielowe na lato od polskich producentów, możesz być pewien jakości klamerek i tkanin. Nigdy nie zaczną się rozciągać i czołgać, wszystkie zamki bezpiecznie utrzymają strój kąpielowy w pożądanej pozycji. Więc nawet jeśli cena wydaje się nieco wyższa, strój kąpielowy "sprawdzi" jego wartość przez kilka sezonów, a jego wygląd pozostanie niezmieniony.

Piękne polskie stroje kąpielowe znanych producentów

Teraz można trochę zamieszkać u najbardziej znanych polskich producentów. W naszych sklepach nie wszystkie marki wiodące są reprezentowane, ale w Internecie można zdecydowanie znaleźć dowolny z modeli tej wielkości.

  1. Stroje kąpielowe z Polski od Marko. Ta marka pojawiła się na półkach naszych sklepów stosunkowo niedawno, ale zyskała popularność już w pierwszym roku. Producenci polegali na jakości akcesoriów i materiałów i nie stracili. Jeśli chodzi o wybór modeli, tutaj możesz wybrać najmodniejsze formy biustonoszy typu balconette dzisiaj, gangów, kubków z pompkami, są też doskonałe modele z bezpiecznikami.
  2. Stroje kąpielowe wykonane w Polsce przez Self. Ta firma ma wieloletnie doświadczenie, każdy model kostiumu kąpielowego jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Dla miłośników osobnych stylów są również puchary z pompką, wiele z nich ma wiele fałd i dekorację do wizualnego powiększania piersi. Modele z gorsetem gangów są w wersji oddzielnej i topionej. Wiele samodzielnych strojów kąpielowych od Self ma ciemne wstawki po bokach, które optycznie sprawiają, że talia jest bardziej elegancka.
  3. Polski strój kąpielowy firmy Novella może pochwalić się bardzo przyzwoitą jakością. W asortymencie modeli znajdziesz modele akordowe na plażę i baseny. Dla właścicieli dużego biustu istnieją doskonałe osobne modele z biustonoszem, który ma niezawodne wsparcie piersi i korekcję kształtu.
  4. Stroje kąpielowe Feba różnią się elegancją i wyrafinowaniem każdego modelu. Tutaj stawia się na kobiety o różnych gustach: są zwykłe kolory z klasycznym krojem, i są odważne kombinacje górnej i dolnej części z różnymi nadrukami i kolorami.

Tak więc produkty polskich producentów zyskały popularność dzięki przemyślanemu projektowi i doborowi wysokiej jakości materiałów. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, że praca z nadrukami i kwiatami jest przemyślana w najdrobniejszym szczególe: nie znajdziesz bujnych i szczerze pozbawionych smaku kolorów, prawie wszystkie style są reprezentowane przez klasyczne lub jasne i jednocześnie dyskretne rozwiązania kolorystyczne.

Polskie stroje kąpielowe 1Polskie stroje kąpielowe 2Polskie stroje kąpielowe 3
Polskie stroje kąpielowe 4Polskie stroje kąpielowe 5Polskie stroje kąpielowe 6
Polskie stroje kąpielowe 7Polskie stroje kąpielowe 8Polskie stroje kąpielowe 9