Czas, kiedy dziewczyny zakładały pończochy, stał się punktem zwrotnym, ponieważ od tego czasu nikt nie był w stanie pozostać obojętnym na tak intymne szczegóły damskiej garderoby. Pończochy mają niesamowitą zdolność wizualnego wydłużania nóg, smukłą sylwetkę. Oczywiście mężczyźni nie są zainteresowani koronką koronki na elastycznych taśmach, ale podpowiedź tego, co jest powyżej. Zaprzeczenie, że pończochy są narzędziem uwodzenia, jest niemożliwe! Aby czuć się komfortowo w każdą pogodę, projektanci opracowali ulepszoną wersję - rajstopy z nylonu z pończochami imitującymi. Dzięki praktyczności, wygodzie i niezwykłemu wyglądowi, teraz wiele modnych kobiet wybiera pończochy w postaci pończoch.

Rajstopy pończochy1Rajstopy pończochy2Rajstopy pończochy3

Rodzaje rajstop z imitacjami pończoch

Nowe modele pończoch pojawiają się wraz z nadesłaniem projektantów z godną pozazdroszczenia regularnością. Jeśli kilka lat temu, rajstopy pod pończochami przypominały modele retro (oddzielone cienkimi paskami na biodrach, kontrastujące z dolną częścią), ale dziś ich różnorodność często sprawia, że ​​trudno jest wybrać. Najpopularniejszymi modelami są rajstopy, do których szyta jest szeroka gumka z koronki uszyta z przezroczystej podstawy. Takie modele przypominają klasyczne pończochy. Węże majtkowe, na których występuje gęsty pionowy wzór po bokach lub z tyłu, są równie pożądane. Wspinając się na nogę, rozszerza się, imitując elastyczne pończochy. Inna opcja - rajstopy ozdobione nadrukiem na całej powierzchni, aw górnej części - monochromatyczny. Takie modele przypominają dziecięce majtki, ale nie trzeba ukrywać części monofonicznej, przykrywając ją spódnicą. Młode dziewczyny lubią również rajstopy w postaci krótkich pończoch (legginsów). Imitacja stroju kończy się nieco powyżej kolana. W niektórych modelach występuje również imitacja podwiązek z paskiem.

Rajstopy pończochy4Rajstopy 5Rajstopy pończochy6

Oczywiście, nie jest to wyczerpująca lista, co może być modne rajstopy z imitacji pończoch.

W co nosić rajstopy pończochy?

Zwykłe pończochy są przymocowane do nogi za pomocą podwiązek lub silikonowych gumek, co nie jest do przyjęcia dla dziewcząt z pełnymi nogawkami, ale rajstopy ze wzorem pończoch są pozbawione tego braku. Na gumowej taśmie nie ma szczypiec i skóry! Ta funkcja znacznie rozszerza grono fanów, którzy wolą nosić rajstopy ze wzorem pończochy zamiast zwykłych.

Rajstopy pończochy7Rajstopy pończochy8Rajstopy pończochy9

W przeszłości, guma demonstracja obsady uznano oznaką złego smaku graniczącym wulgarności. Dziś bardzo łatwo rzucić wyzwanie temu stwierdzeniu. Nic dziwnego, ponieważ na rajstopach narysowano łuk, który zdobi imitację dziąseł? A to oznacza, że ​​musisz to pokazać! Aby nie wyglądać śmiesznie, ważne jest, aby wiedzieć, co nosić rajstopy-pończochy. Na pewno nie ze spódnicą do podłogi! Doskonale takie modele są łączone z krótkimi spódnicami i sukienkami, które mogą być zarówno dopasowane, jak i puszyste. Nawiasem mówiąc, dzięki wspaniałej sukience, wizerunek jest uzyskiwany w sposób flirciarski - marionetka z nutą seksualności, która jest bardzo atrakcyjna dla młodych dziewcząt. Do tego łuku możesz wybrać fantazyjne pończochy rajstopki z pieczęciami, groszkiem lub wzorem kwiatowym.

Oryginalne modele z imitacji podwiązek i pończoch wyglądają na krótkie spodenki i blezery. Jednak modele w kolorze skóry z ledwo wyczuwalną imitacją dziąsła najlepiej nosić, aby nikt nie mógł ich zobaczyć. Naśladujące rajstopy rajstopy z nylonu wymagają wysokich obcasów. Buty na "sztylecie", obcisłe buty lub kobiece buty, wyglądają harmonijnie, ale każda wskazówka sportowego stylu upraszcza obraz.

Zakładając pończochy - rajstopy, pamiętajcie, że taki obraz nie zawsze jest i nie zawsze jest odpowiedni. Jeśli wyglądają harmonijnie w nocnym klubie lub na imprezie młodzieżowej, mogą nie rozumieć cię w biznesowym otoczeniu.

Rajstopy pończochy10Rajstopy11Rajstopy pończochy12
Rajstopy pończochy13Rajstopy pończochy14Rajstopy pończochy15
Rajstopy pończochy16Rajstopy pończochy17Rajstopy18