Firmy produkujące buty i sprzęt sportowy nie mogą ignorować tak ważnego elementu odzieży, jakim jest kapelusz. Panama Nike to połączenie modnego wzornictwa młodzieżowego i najwyższej technologii obróbki i szycia tkanin.

Modne modele Panama Nike

Jak każda inna marka odzieżowa, Nike co roku produkuje nowe kolekcje odzieży i czapek. Niektóre z prezentowanych modeli stają się prawdziwymi hitami i biją wszelkie rekordy popytu. Tak stało się na przykład z Panamą Nike z hieroglifami. Ten model nosi nazwę Nike Fake Panama, a jego logo zostało nieznacznie zmodyfikowane. Ma ząbkowany ogon. Hieroglify tego modelu w języku japońskim oznaczają "Anarchia", a ten nakrycie głowy jest wzorem buntu młodzieży, pogardy dla zakazów i chęci wyjścia poza to, co dozwolone. Taka Panama Nike z hieroglifami uszyta jest ze 100% bawełny, co pozwala czuć się komfortowo w niej nawet w ekstremalnym upale. Ma tradycyjną formę dla Panamy, małe okrągłe opuszczone pola, które w razie potrzeby można odwrócić do góry nogami. Napis wykonany jest w kolorze białym.

Bardziej tradycyjne modele Panamy z dyskretnym wzornictwem również są modne. Można je wykonać w różnych kolorach. Najbardziej poszukiwana tradycyjna czarna Panama Nike, a także w tym sezonie, szczególnie preferowane są modele w pastelowych kolorach, które doskonale odświeżają wygląd i łączą się nawet z niektórymi romantyczne obrazy .

Modny fason z Nike Panama

Ponieważ modele Nike mają wyraźny sportowy charakter, najlepiej pasują do zestawów o takiej właśnie orientacji. Spodnie sportowe, legginsy, szorty, T-shirty, T-shirty, tenisówki i trampki będą najlepszą kombinacją z panamą sportową. Ta opcja nakrycia głowy nadaje się do rekreacji na świeżym powietrzu lub długich wędrówek, ponieważ swobodny montaż takiego kapelusza nie wywiera presji na głowę. Takie Panamy, zwłaszcza wspomniany wyżej model Fake, pasują do stylu casual, w szczególności w wersji młodzieżowej. Dżinsy, spódnice i sukienki z odzieży sportowej, sandały na płaskiej podeszwie lub masywna platforma, plecaki lub torby, torby na ramieniu - w takich zestawach Panama będzie tak idealna jak to tylko możliwe i będzie w stanie doskonale chronić przed palącym słońcem podczas chodzenia po mieście, chodzenia do szkoły lub praca.

panama nike1panama nike2panama nike3
panama nike4panama nike5panama nike6
panama nike7panama nike8panama nike9