Tonowanie często mylone jest z barwieniem. To wielkie nieporozumienie. Do procedury używa się nie tradycyjnej odpornej farby, lecz raczej lekkiego tonowania. Obecnie sprzedaje się wiele różnych kolorów do włosów tonizujących, które oferują szeroką paletę kolorów. Dlatego absolutnie każdy może sam wybrać cień.

Jakiego rodzaju farb do włosów wybrać?

Tonowanie to idealna procedura dla kobiet, które lubią regularnie zmieniać swój wizerunek, a wraz z nim kolor włosów. Środki zaradcze w ogóle nie szkodzą zamkowi, ponieważ większość z nich działa tylko powierzchownie.

Przed użyciem farby do odbarwienia włosów, upewnij się, że włosy są gotowe do zabiegu. Jeśli loki kruche i nudne, lepiej najpierw przejść kurację regenerującą. Ta ostatnia obejmuje stosowanie witamin, kompleksów ziołowych, olejów, wysokiej jakości balsamów i masek.

Prawie wszystkie farby do barwienia włosów mogą być używane w domu. Najlepsze środki to:

  1. L'Oreal Casting Crème Gloss zawiera pszczele mleczko pszczele, które zapewnia pożywienie dla loków i sprawia, że ​​są bardziej posłuszne. Farba dobrze pachnie i może nawet pomalować siwe włosy.
  2. Proste, ale jednak bardzo dobre narzędzie - RoKolor . To farba-szampon. Nie tylko zmienia kolor włosów, ale także sprawia, że ​​są idealnie gładkie i lśniące.
  3. Stała farba nadaje się również do tonowania włosów posmarowanych smugami. Oparty jest na oliwie z oliwek, która między innymi zapewnia ochronę lokom.
  4. Garnier Color Shine - farba bezmianachnaya, idealna do tonizowania włosów. Wzmacnia naturalny kolor i może wypełnić do 50%. siwe włosy . Po malowaniu kolor pozostaje około dwóch miesięcy.