Nie modyfikujemy odzieży wierzchniej co sezon, ale to nie przeszkadza nam być zainteresowanym modą. Co projektanci mody oferują kobietom w tym roku? Zrozummy to.

Rzeczy futrzane

Jak zawsze, poza konkurencją futra. Modele futra (zarówno klasyczne, jak i oryginalne) są obecne w kolekcjach wszystkich domów mody. Niewątpliwym zainteresowaniem, jako modna odzież wierzchnia na sezon jesień-zima 2014, będą dzianiny z futra z norek i kolorowe futra w technice patchworku. Ulubiony sezon futrzany - astrachań. Długie i krótkie kożuchy nie tracą na popularności, futrzane kamizelki i kurtki, a także futrzane wykończenia.

Płaszcz

Wraz z nadejściem wiosny lub początkiem jesieni, a 2014 nie jest wyjątkiem, płaszcz staje się najpopularniejszą odzieżą damską. Moda 2014 dla tego typu odzieży wierzchniej zadziwia różnorodnością stylów i oryginalnością kolorów. Projektanci oferują wiele opcji: klasyczne dwurzędowe płaszcze, modele w stylu safari, proste płaszcze, płaszcze, kaszmir bez zapięć, a nawet luksusowe koronki na lato. Na szczycie popularności będzie płaszcz w odcieniach cytrynowej żółci. Chociaż klasyczne kolory, jak zawsze, istotne.

Płaszcze przeciwdeszczowe i kurtki

Ta grupa modnych damskich ubrań wierzchnich w 2014 roku jest prezentowana przez taki nie tracący model jak klasyczny trencz. Ten rodzaj odzieży wierzchniej dla kobiet w 2014 roku zaskakuje oryginalnością dekoracji i niezwykłymi materiałami - cyrkoniami, marszczeniami, skórą i zamszem w oryginalnych odcieniach, modelami lakierowanymi.

Oczywiście niezastąpiona odzież wierzchnia z 2014 r. Pozostaje ulubioną przez wiele demokratycznych kurtek. W tym sezonie nie przewiduje się większych zmian. "Popularne" kurtki, kurtki biker, kurtki puchowe i skórzane kurtki są nadal popularne. To tylko kolor może być bardzo jasny, nawet egzotyczny - różowy, cytrynowy, pomarańczowy, czerwony. Nie trać pozycji i dżinsowych kurtek.

Jak widać, moda na odzież wierzchnią z 2014 r. Stwarza wiele możliwości wyboru oryginalnego modelu.

odzież wierzchnia 2014 1odzież wierzchnia 2014 2odzież wierzchnia 2014 3
odzież wierzchnia 2014 4odzież wierzchnia 2014 5odzież wierzchnia 2014 6
odzież wierzchnia 2014 7odzież wierzchnia 2014 8odzież wierzchnia 2014 9