Każdy miłośnik pragnie, aby ich wesele było długo pamiętane nie tylko przez zaproszonych, ale także przez przyszłych małżonków. Klasyczne obrączki już dawno zostały, oryginalna biżuteria cieszy się teraz niespotykanym popytem.

Najbardziej oryginalne obrączki ślubne

 1. Belgijsko-ukraińska firma STDIAMOND od lat cieszy swoich fanów niezwykłymi kreacjami. Na przykład w kolekcji "Keepers" projektanci stworzyli pierścienie z połączenia białego i żółtego złota. Na każdej dekoracji obwieszono haft. Jednocześnie wszystkie produkty są talizmanem dla nowożeńców, symbolizującym szczęście, miłość, oddanie, a także pokój. Nie ignoruj ​​kolekcji pod tajemniczą nazwą "Niewinność". Ponadto te pierścienie zdobią palce modeli. Vera wong w jej czarno-białym pokazie mody ślubnej.
 2. oryginalne pierścionki zaręczynowe10oryginalne pierścionki zaręczynowe11oryginalne pierścionki zaręczynowe12
  oryginalne obrączki13oryginalne pierścionki zaręczynowe14oryginalne pierścionki zaręczynowe15
 3. Dom biżuterii Boucheron zawsze słynął z nie tylko oryginalnych, ale i ekskluzywnych obrączek ślubnych. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na dekorację czarną lub brązową powłoką PVD, które są ucieleśnieniem religijnych wzorców, określanych jako "paryskie gwoździe", a także "Godron". Tutaj znajdziesz pierścienie pokryte rafinowanymi luźnymi diamentami. W swojej kolekcji "Facette" Bocheron zebrał produkty o najlepszych artystycznych konturach. Platyna, diamenty, różowe, żółte złoto - wszystko to nadaje produktowi szczególny połysk. Projekt graficzny pomaga pokazać indywidualny styl nowożeńców.
 4. oryginalne obrączki16oryginalne obrączki17oryginalne obrączki18
  oryginalne obrączki19oryginalne obrączki20oryginalne obrączki ślubne21
 5. Teksturowane produkty ozdobione różnymi kamieniami szlachetnymi można przypisać do pary i nie mniej oryginalnych obrączek. Nie mniej piękne dekoracje wyglądają z przewężeniami. Najciekawsze jest to, że efekt ten wygląda niesamowicie na pierścieniach wykonanych z białego i żółtego złota. Ale atrybut ślubny w postaci orzechów zostanie zapamiętany przez gości przez długi czas. Nie tylko wygląda niecodziennie, ale także symbolizuje wszechstronność miłości, łącząc dwa serca.
 6. oryginalne obrączki22oryginalne obrączki23oryginalne obrączki24
 7. Fajne obrączki to całkiem praktyczne produkty ze złączem USB. Co więcej, ozdoby do tatuażu są bardzo poszukiwane. Nie są metalowym pierścieniem, ale wytatuowane na palcu serdecznym. Różowy nosi takie piękno i znany autor Alchemika Paulo Coelho.
 8. oryginalne obrączki1oryginalne obrączki2oryginalne obrączki3
  oryginalne obrączki4oryginalne obrączki5oryginalne obrączki6
  oryginalne obrączki7oryginalne obrączki8oryginalne obrączki9