Na obrazie prawdziwej pani wszystko powinno wyglądać idealnie, aż po najdrobniejsze szczegóły: umiejętny makijaż, modny manicure i pedicure, odpowiednie akcenty w dodatkach. Każdy wie, że manicure sprawia, że ​​ręce kobiety są zadbane i delikatne, nadając im pewną tajemnicę i urok. Dziś manicure to nie tyle malowanie płytki paznokcia, ile sztuki. Konstrukcja powłoki paznokcie bardziej zaskoczony przez filigran. Dlatego nowe przedmioty w świecie manicure - dość istotny temat, który interesuje większość płci pięknej.

Trendy i nowości manicure, a także pedicure, są dość zróżnicowane w tym sezonie. Jakich odcieni należy użyć przy wyborze koloru lakieru, jakie formy gwoździ będą odpowiednie w tym roku, jaki wzór będą nam podobać styliści? Zrozummy to.

Nowości w manicure i pedicure w 2014 roku

Główną nowością tego roku będzie wykonanie manicure i pedicure w jednym kolorze. W przypadku tej kombinacji warto wybrać czerwono-bordową paletę, preferując ciemne odcienie. Zwykłe wykonanie manicure i pedicure w różnych kolorach straciło na znaczeniu. Klasyczny francuski manicure, jak wcześniej, będzie niewątpliwie odpowiedni w tym sezonie. Nowością w French manicure będzie dodanie jego pedicure, wykonane w jasnych kolorach, podczas gdy powinieneś wybrać jasne odcienie jasnych kolorów, a rewers będzie modny, co wiąże się z wykonywaniem manicure w jasnych kolorach, a pedicure musi być zrobiony w neutralnym. Złota srebrna paleta jest bardzo istotna w 2014 roku. Futuryzm nie rezygnuje ze swojej pozycji w modzie, a metaliczny kolor jest idealny przy wyborze lakieru. Nowości manicure robią faktyczną średnią długość paznokci w kształcie migdałów.

nowy manicure 2014 1nowy manicure 2014 2nowy manicure 2014 3
nowy manicure 2014 4nowy manicure 2014 5nowy manicure 2014 6
nowy manicure 2014 7nowy manicure 2014 8nowy manicure 2014 9