Sylwester jest coraz bliżej, aby każda kobieta zaczęła myśleć o swoim wizerunku. Na imprezę z przyjaciółmi możesz oczywiście wziąć kostium karnawałowy i spróbować wizerunku Snow Maiden, pirata, jarzma z XIX wieku lub egipskiej królowej, ale zazwyczaj dziewczyny w Nowy Rok chcą wyglądać elegancko i kobieco, bo jak ta noc spotkasz się i spędzisz cały rok. Dlatego też wybór stroju na Nowy Rok należy podchodzić z należytą starannością, biorąc pod uwagę poglądy nie tylko specjalistów od mody, ale także astrologów. W końcu sukienki noworoczne 2015 powinny przemawiać nie tylko do Ciebie, ale także do "właściciela" nadchodzącego roku - Niebiesko-Zielonego Drewnianego Kozła.

Noworoczne stroje 2015 1Noworoczne stroje 2015 2Noworoczne stroje 2015 3
Noworoczne stroje 2015 4Noworoczne stroje 2015 5Noworoczne stroje 2015 6

Stroje z Nowego Roku 2015

Materiał. Pożądane jest, aby celebracja wybrała sukienkę, która jest dla ciebie wygodna lub kostium wykonany z naturalnego materiału. Syntetycznie, materiały są mniej wygodne, zwykle więcej się w nich potu, a poza tym w ogóle nie smakują "Mistress" nadchodzącego roku. Ale wśród naturalnych tkanin możesz wybrać ten, który musisz posmakować. Możesz zatrzymać swoją uwagę na cienkim i latającym jedwabiu, szyfonie, satynie. Ale nie mniej interesujące będą wyglądać gęste materiały: kaszmir, tweed, wełna, aksamit, zamsz, a nawet futro. Ogólnie rzecz biorąc, wybór należy do Ciebie.

Zakres kolorów. Od 2015 roku jest rokiem Niebiesko-Zielonej Kóz, te kolory w noworoczne sukienki są bardzo mile widziane w każdym z ich odcieni. Najbogatsi będą wyglądać szafirem lub szmaragdem, bardziej delikatny obraz pojawi się, jeśli wybierzesz na przykład kolor lazurowy lub sałatkowy. Istotne są również kolory jasnożółte i fioletowe. Wśród tych pastelowych i neutralnych najbardziej nadają się do świętowania Nowego Roku czarny, biały, beżowy, pistacjowy i mleczny. Nie możesz obyć się bez złota. W złotej sukience niewątpliwie staniesz się królową sylwestra, ponieważ nikt nie może cię przyćmić.

Style. Noworoczny strój powinien mieć dobrze dobrany styl, aby wyglądał stylowo i wygodnie. Lepiej spędzić ten Sylwester albo w eleganckiej sukience, albo w odważnej, jasnej i niezwykłej sukience. Oczywiście kobiece sukienki na podłogę z elegancką sylwetką są zawsze korzystne. Możesz się im przeciwstawić oryginalnymi kombinezonami z tkaniny, a także asymetrycznymi sukienkami, sukienkami z bufiastymi spódnicami i niezwykłymi drukuje lub wzorce. Również wspaniały wybór to dzianinowa sukienka z zimowym wzorem, który wygląda zarówno stylowo, prosto i nastrojowo w tym samym czasie.

Noworoczne stroje 2015 7Noworoczne stroje 2015 8Sylwester 2015 9
Sukienki sylwestrowe 2015 10Sukienki sylwestrowe 2015 11Noworoczne stroje 2015 12
Noworoczne stroje 2015 13Sukienki sylwestrowe 2015 14Sylwester 2015 15