Alternatywne metody leczenia różnych chorób - problem jest dość kontrowersyjny i wrażliwy. Dla niektórych są one jedyną drogą do odzyskania. Inni są wobec nich sceptyczni, wierząc, że tradycyjna medycyna jedynie odracza moment powrotu do zdrowia. Traktowanie nadtlenkiem wodoru i sodą według Neumyvakina nie stanowiło wyjątku. Medycyna zna kilka przypadków, kiedy dzięki tym prostym substancjom ludzie mogą nawet wyleczyć raka. Ale pomimo tego wzmianki o osobie Neumyvakin nadal sprawia, że ​​zwolennicy tradycyjnych metod leczenia marszczą brwi.


Jak stosować soda i nadtlenek wodoru według Neumyvakina?

Uważa się, że krew ludzka w swoim składzie jest podobna do roztworu sody. Dlatego węglan sodu jest korzystnie akceptowany przez organizm. Ivan Pavlovich Neumyvakin jest profesorem aktywnie wspierającym alternatywne terapie. W swoich przemówieniach mówi o tym, że soda nie tylko normalizuje równowagę kwasowo-zasadową w ciele, ale także rozcieńcza, a także przywraca optymalną formułę krwi. Dzięki temu poprawia się stan zdrowia, wszystkie narządy zaczynają działać poprawnie.

Prof. Neumyvakin wie o sodzie i nadtlenku wodoru, które mogą łatwo:

  • oczyść naczynia z niebezpiecznych gromad cholesterol (w ten sposób zapobiegając tworzeniu się skrzepów krwi);
  • odmłodzić komórki;
  • wzmocnić odporność ;
  • rozpuścić kamienie nerkowe.

Najważniejsze - przestrzegać wszystkich zaleceń i przestrzegać wszystkich określonych dawek.

Soda sodowa Neodyvakina i woda utleniona należy regularnie pić. Ale musisz zacząć od małych porcji. Jeśli chodzi o węglan sodu, może to być mała szczypta materii, która mieści się na czubku łyżeczki. Rozcieńczyć substancję w ledwie ciepłej wodzie. Stopniowo zwiększaj dawkę. Jedna łyżeczka bez szkiełka rozcieńczonego w 200 ml oczyszczonej cieczy jest uważana za normalną. Zamiast wody niektórzy ludzie dodają węglan sodu do mleka. Taki przepis jest również dozwolony.

W przypadku nadtlenku sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Konieczne jest rozpoczęcie odbioru od jednej kropli rozcieńczonej w 50 ml wody. Musisz pić lek trzy razy dziennie. Każdego kolejnego dnia leczenia dawkę należy zwiększyć o jedną kroplę na 40 ml wody. Powinien zatrzymać się na dziesięciu kroplach.

Profesor Neumyvakin zaleca stosowanie nadtlenku wodoru i napojów gazowanych na pusty żołądek. Lek można pić pół godziny przed lub dwie godziny po jedzeniu. Jeśli organizm reaguje negatywnie na mieszaninę, najprawdopodobniej będzie musiał zostać zatrzymany przez co najmniej jakiś czas. Ale jak pokazuje praktyka, właściwe leczenie skutków ubocznych jest niezwykle rzadkie.

Leczenie raka i innych chorób sody i nadtlenku wodoru zgodnie z Neumyvakin jest konieczne przez długi czas. Profesor i zaleca, abyś kontynuował picie substancji na całe życie, wspierając i tym samym wzmacniając organizm. I nie martw się - w proponowanych dawkach ani soda, ani nadtlenek nie mogą zaszkodzić.

neumyvakin jak wziąć sodę i nadtlenek wodoru

Czy jest możliwe jednoczesne traktowanie sody i nadtlenku wodoru za pomocą Neumyvakin?

W idealnym przypadku do leczenia należy wybrać jedną odpowiednią substancję - soda lub nadtlenek. Aby jednak zwiększyć efekt, niektórzy pacjenci powinni brać je równolegle. Przy takim leczeniu musisz być bardzo ostrożny.

Faktem jest, że jednoczesny lek wywoła niebezpieczną reakcję chemiczną, znacznie pogarszając stan zdrowia. Dlatego pożądane jest picie sody z nadtlenkiem w odstępach nie krótszych niż pół godziny. Zgodność z tym warunkiem gwarantuje, że leczenie zakończy się sukcesem bez nadmiaru.