Wrodzone paznokcie na rękach Nikogo nie zdziwisz, procedura ta od dawna mocno ugruntowała się w życiu wielu kobiet, ale okazuje się, że często budują paznokcie nie tylko na rękach, ale również na nogach. Zwykle robi się to w celu ukrycia defektów kosmetycznych, aby paznokcie miały naturalny kolor i połysk.

Taka procedura pomoże rozwiązać problem wrastającego paznokcia, ukryć zdeformowane lub po prostu nieregularnie ukształtowane paznokcie. Ponadto lakier do paznokci działa dłużej na przedłużonych paznokciach, będzie wyglądał bardziej zadbany i atrakcyjny, bez konieczności częstego pedicure. Sztuczna powłoka będzie służyć jako dodatkowa ochrona przed szkodliwym wpływem, a nawet może zapobiec infekcji grzybem.

Rodzaje gwoździ na nogach

Przedłużenia paznokci na nogach, jak również na dłoniach, można wykonać za pomocą żelu, akrylu lub po prostu zrobić żelowy manicure.

  1. Przedłużenia paznokci na nogach są zwykle używane, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd paznokcia. Żel nakłada cieńszą warstwę, która jest wygodniejsza w noszeniu, szczególnie jeśli wolisz buty zamknięte.
  2. Przedłużenia paznokci na nogach za pomocą akrylu są stosowane, gdy konieczne jest ukrycie nienaturalnego koloru paznokcia, powierzchni żebrowanej, w celu zwiększenia brakującej części płytki paznokcia. Ponadto paznokcie akrylowe są znacznie silniejsze niż żel.

Oczywiste jest, że projekt paznokci u nóg jest bardziej ograniczony. Zwykle robią schludną kurtkę lub malują tylko na kciuku, a reszta po prostu powtarza elementy rysunku. Czasami używany projekt akwarium.

Jak zrobić paznokcie na nogach?

Przed wykonaniem nagromadzenia upewnij się, że nie masz żadnych alergii na materiały, które zamierzasz zastosować (szczególnie jeśli są akrylowe). Rozszerzenie jest wykonywane tylko na zdrowych paznokciach. Nie można go przeprowadzać w obecności pęknięć i innych uszkodzeń. Ponadto nie można budować na paznokciach dotkniętych przez grzyby, bez względu na to, jak bardzo chcesz maskować defekt. Może to jedynie zaostrzyć chorobę i uniemożliwić podjęcie leczenia.

Paznokcie na nogach odbywają się w taki sam sposób jak na rękach. Jedyną rzeczą, która jest przed nim, jest łatwiej zrobić proste lub sprzętowe. pedicure . Ponadto paznokcie nigdy nie przekraczają kilku milimetrów.

Palce paznokci przyrostowo:

  1. Stopy są leczone środkiem antyseptycznym, po czym łuska jest delikatnie usuwana, a tłuszczowy film jest usuwany z paznokcia za pomocą pilnika do paznokci. Powierzchnia paznokcia jest dokładnie zdezynfekowana.
  2. Paznokcie to krok po kroku 1
  3. Materiał kładzie się na płytce paznokcia (akryl lub żel). Można to zrobić za pomocą końcówek, formularzy lub po prostu umieścić go na powierzchni gwoździa. Wszystko zależy od ciebie.
  4. Paznokcie palców stopniowo 2
  5. W przeciwieństwie do gromadzenia się na dłoniach, na nogach można zrobić to bez formy, po prostu nakładając żel w jednej warstwie. Chociaż najbardziej popularny jest budynek-francuski, kiedy pierwsza warstwa przezroczystego żelu jest nakładana na pasek bieli, a wzdłuż krawędzi gwoździa i od góry - kolejna warstwa przezroczystego materiału.
  6. Przedłużanie nóg krok po kroku 3
  7. Po zestaleniu materiału krawędź gwoździa zostaje przecięta, wszystkie nierówności i szorstkość są usuwane, powierzchnia paznokcia jest polerowana, aby nadać mu idealny kształt.
  8. Podnoszenie stopy stopami 4

Ponieważ paznokcie na nogach rosną znacznie wolniej, korekta nagromadzenia odbywa się około raz na miesiąc i pół. A czasami jedna procedura może wystarczyć na całe lato. Jeśli wyolbrzymione paznokcie są nudne, nie możesz po prostu dokonać regulacji i przybić gwóźdź, gdy rośnie. W razie potrzeby można je po prostu usunąć, używając tej samej technologii, co na rękach.