Prawodawcy mody nieustannie zaskakują publiczność oryginalnymi artykułami z odzieży i obuwia. W szczególności, ostatnio, księżycowe łaziki, lub Moon Boot, są butami, które mają bardzo nietypowy wygląd i kształt.

Cechy Boot Moon Boot

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, księżycowe łaziki nie są uważane za nowość w świecie mody. W rzeczywistości "kosmiczne" obuwie pod marką Moon Boot pojawiło się na rynku pod koniec lat sześćdziesiątych XX wieku, jednak te buty zostały później niezasłużenie zapomniane.

Dzisiaj łaziki księżycowe znów stają się niezwykle istotne. W surowej i gęstej zimie te buty nie mają sobie równych, ponieważ są bardzo łatwe do czyszczenia i nie cierpią z powodu soli i piasku na chodnikach. Ponadto ten rodzaj obuwia jest wodoodporny, dzięki czemu stopy w nim pozostają zawsze suche i ciepłe.

Mimo że wiele marek na całym świecie zajmuje się obecnie produkcją kozaków-księżycowych, oficjalne produkty marki Moon Boot są uważane za najlepsze pod względem jakości. Kupując buty od tego producenta, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości, trwałe i niewiarygodnie niezawodne buty, które ponadto wyglądają bardzo atrakcyjnie i nietypowo.

Moon Boot Łaziki księżycowe składają się z dwóch części - warstwy zewnętrznej, która nie dopuszcza do zawilgocenia, oraz warstwy wewnętrznej, która jest ciepła skarpeta . Wnętrze tych butów jest bardzo miękkie i ma kształt nogi, dzięki czemu jest bardzo wygodne do noszenia mounbuts nawet przez długi czas.

Wreszcie, produkty marki Moon Boot i innych firm produkujących podobne buty mają inną cechę charakterystyczną - oba buty z każdej pary są dokładnie takie same, to znaczy, nie różnią się po prawej i lewej stronie i można je nosić na każdej nodze.

Modele dla kobiet na księżycu

Takie osobliwe buty, jak kobiece lunarne łaziki, są dziś reprezentowane przez szeroką gamę różnych modeli, spośród których każda dziewczyna lub każda kobieta będzie mogła wybrać taką, która pasuje jej lepiej niż inne. W szczególności najbardziej popularne typy "munbut" są następujące:

 • Moon Boot Jimmy Choo . Wśród produktów tej marki prezentowane są zarówno tradycyjne księżycowe łaziki, jak i niskie munbutki, które zasłużenie cieszą się popularnością wśród fashionistek na całym świecie. Pomimo bardzo nietypowego kształtu, takie buty zapewniają wysoki poziom komfortu i optymalną wydajność cieplną. Ponadto są zaskakująco dobrze dopasowane do różnych obrazów, zaprojektowanych w sportowym i casualowym stylu;
 • rozruch księżycowy 1boot księżyca 2boot księżyca 3
  rozruch księżycowy 4rozruch księżycowy 5rozruch księżycowy 6
 • Moon Boot Love Moschino . Buty tego producenta cieszą się niezwykłą popularnością wśród młodych dziewcząt, ponieważ ma jasny i romantyczny wygląd. Buty Moschino Moon są często ozdobione sznurowanymi, zabawnymi aplikacjami i oryginalnymi nadrukami, które przyciągają uwagę innych osób do właściciela;
 • Moon Boot 7Moon Boot 8rozruch księżycowy 9
  rozruch księżycowy 10rozruch księżycowy 11rozruch księżycowy 12
 • Ponadto wielokolorowe księżycowe łaziki różnych producentów są dziś bardzo aktualne. Chociaż zdecydowana większość tych butów jest wykonana w tradycyjnych kolorach czarnym, białym i brązowym, wiele dziewczynek preferuje jasne wzory różu, czerwieni, żółtego i innych podobnych odcieni;
 • Moon Boot 13Moon Boot 14rozruch księżycowy 15
  boot księżycowy 16Moon Boot 17rozruch księżycowy 18
 • wreszcie, kobiece i romantyczne młode damy, bez wątpienia, jak "munbut" z futrzanym wykończeniem , które można łączyć z parzystymi spódnice i sukienki . Takie modele są dostępne w kolekcjach większości producentów, dlatego wybór odpowiedniej opcji dla dziewczyny nie będzie stanowić problemu.
 • Moon Boot 19Moon Boot 20Moon Boot 21
  boot księżycowy 22boot księżycowy 23rozruch księżycowy 24

W liniach innych marek można znaleźć inne modele kozaków. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i niewiarygodnemu wygodzie but ten jest zasłużenie popularny i co roku zyskuje coraz więcej fanów.

rozruch księżycowy 25rozruch księżycowy 26Moon Boot 27
boot księżycowy 28boot księżycowy 29boot księżycowy 30
rozruch księżycowy 31boot księżycowy 32rozruch księżycowy 33