Mistrzynie podchodzą do kwestii mycia podłóg z różnych stron - dla niektórych, olśniewająca czystość jest ważna, dla innych głównym kryterium czystości podłogi jest zapewniona dezynfekcja, jest to szczególnie ważne dla rodzin z małymi dziećmi. Po trzecie, ważnym kryterium jest łatwość użycia detergentu na podłodze.

Przedstawiamy krótki przegląd popularnych produktów do czyszczenia podłóg dostępnych na rynku i możesz sam zdecydować, który z nich będzie najlepszy dla Ciebie.

Najlepsze środki do czyszczenia podłóg

  1. Jednym z najpopularniejszych środków dezynfekcyjnych do podłóg jest Glorix. Doskonale oczyszcza podłogę z równomiernie wysuszonych zanieczyszczeń, a ponadto nie utrudnia pracy gospodyni przy nadmiernej pianie. Ponadto, jako środek dezynfekujący, nie zawiera chloru, co czyni go podwójnie bezpiecznym.
  2. Bardzo popularny jest również środek do czyszczenia podłóg Oranit. Jest bardziej przystępny, ale recenzje na temat tego produktu są bardzo sprzeczne - według wielu gospodyń domowych nie radzi sobie dobrze z ciężkimi zabrudzeniami, więc nawet laminowana podłoga musi być kilkakrotnie prana. Tak, i ogromna ilość piany raczej nie zadowoli hostessy.
  3. Środki Pronto zdobyły dużą popularność wśród konsumentów. Jedną z jego najważniejszych zalet jest oddzielny produkt dla każdego rodzaju podłogi. Produkt jest bezpieczny, skuteczny i bardzo ekonomiczny.
  4. Środek do czyszczenia podłóg Mr.Proper sprawdzi się w pielęgnacji dywanów - może nawet usuwać plamy po tłuszczach. Czyści jednak tradycyjne wykładziny podłogowe, nie pozostawia plam, ale radzi sobie z dużymi zabrudzeniami.
  5. Płyn do mycia podłóg1 - od podłogi laminowane i kończąc na marmurze lub Sanfor detergent można nazwać parkietem uniwersalnym dla wszystkich rodzajów podłóg . Mała ilość piany, skuteczne czyszczenie i przystępna cena sprawiają, że jest to jeden z najlepszych produktów do czyszczenia podłóg dostępnych na rynku.
  6. Kopciuszek ma również doskonałą reputację wśród konkurentów. Łatwo usuwa różne rodzaje plam na podłodze, a hostessy są zadowolone z naturalnego, dyskretnego zapachu.
  7. Doskonałą alternatywą dla importowanych producentów jest rosyjski środek do mycia i dezynfekcji podłóg, który cieszy właściciela z doskonałą czystością i minimalnym nakładem pracy. Znacznie upraszcza pracę niewielkiej ilości piany. Wielką zaletę produktów można nazwać ceną dostępną dla wszystkich.