Każda marka, produkująca kosmetyki zarówno w segmencie budżetowym, jak i luksusowym, ma własną linię tuszu do rzęs dla rzęs o różnych efektach. Corocznie nowe produkty wchodzą na rynek, ale wcześniejsze wersje nie rezygnują ze swoich pozycji. Rozważ ocenę 2016 dla najpopularniejszych tusz dla rzęsy .

Top mascara 2016

We wszystkich różnorodnych opcjach na rynku bardzo trudno jest wybrać jedną z najlepszych tusz do rzęs w rankingu 2016, ponieważ różnią się one kosztem, efektem, trwałością i łatwością spłukiwania. Dlatego wymieniamy najciekawsze opcje.

Guerlain wprowadził na rynek tusz do rzęs Cils D'Enfer So Volume . Do tej pory jest jednym z liderów w rankingu rzęs tusz do rzęs 2016 w segmencie luksusowych. Działanie tego tuszu do rzęs jest określane jako skręcanie i tworzenie objętości, a ponadto specjaliści marki są dumni z nasyconego, ultra-czarnego koloru pigmentu tego tuszu do rzęs, który pozwala stworzyć naprawdę dramatyczny wygląd.

ocena mascara 2016 1

Z pakietu przejdźmy do najpopularniejszego i ulubionego tuszu do rzęs w segmencie rynku masowego. To kabaret od Vivienne Sabo. Wpływ na rzęsy z tego narzędzia, wiele dziewcząt wolą, że uzyskane z wykorzystaniem znacznie droższych tusz. W tym sezonie firma zaprezentowała nową tusz do rzęs 2016 - Kabaret Premiere z ulepszoną, bardziej elastyczną formułą, która otula rzęsy wydłużając je.

ocena mascara 2016 2

Jedna z najbardziej znanych profesjonalnych firm kosmetycznych, MAC, również cieszyła się w tym sezonie nowością, która stała się obowiązkowa dla wielu dziewczynek. To tusz do rzęs False Lash Mascara , który obiecuje efekt sztucznych rzęs, obszernych i puszystych. Ponadto narzędzie to zostało przetestowane przez okulistów i może być używane nawet przez dziewczynki noszące soczewki kontaktowe.

ocena mascara 2016 3

Divage oferuje swoim klientom tusz do rzęs oddzielający i przedłużający 2016 Tube Your Lashes . Jest to termotouch, który utrzymuje się pięknie przez cały dzień, ale jest wymywany zwykłą ciepłą wodą bez obowiązkowego stosowania dodatkowego środka do demakijażu.

ocena mascara 2016 4

Tusze z firmy Clinique są ulubieńcami wielu dziewcząt, ponieważ nadają się nawet do wrażliwych oczu, skłonnych do zaczerwienienia. Tusz do rzęs High Impact , dzięki spiralnej szczotce, jednocześnie daje efekt wydłużania i daje imponującą objętość rzęs.

ocena mascara 2016 5

Inne popularne zwłoki 2016 r

W tym sezonie Gosh nie tylko polegał na wizualnym działaniu tuszu do rzęs, ale także na jego pozytywnym wpływie na rzęsy. Wydajność i objętość podłużna Boombastic XXL Swirl Volume Mascara jest pełna różnych odżywczych olejków, które zagęszczają rzęsy i przyspieszają ich wzrost.

ocena mascara 2016 6

W 2016 roku Bobbi Brown zaprasza swoich klientów do wypróbowania tusz do rzęs Smokey Eye z efektem wydłużania i dzielenia, nadając oczom prawdziwie dramatyczny wygląd.

ocena mascara 2016 7

W tym roku pierwszy tusz pod własną marką produkuje sklep kosmetyczny RIV GOSH. Ta wersja ma bardzo przemawiającą nazwę - Mascara # 1 . Osobliwością tego tuszu jest to, że kupując rurkę za pomocą narzędzia, można wybrać pędzel, z którym można go uzupełnić. Istnieje wiele opcji, wszystkie różnią się kształtem i długością, a także umiejscowieniem szczeciny, a efekt po użyciu rzęs na rzęsach jest inny. W rzeczywistości wybierasz to, co chcesz osiągnąć - skręcenie, rozdzielenie, wydłużenie lub objętość.

ocena mascara 2016 8

W 2016 roku kultowa tusz do rzęs z marki Benefit They're Real , która cieszy się miłością dziewcząt na całym świecie, również pozostaje aktualna.

ocena mascara 2016 9