Wśród różnorodności palety kolorystycznej mahoń (tzw. Kolor) zajmuje należne jej miejsce. Najczęściej nazwa "mahoń" kojarzy się z kolorem włosów. Ciemnobrązowy z przyjemnym dyskretnym, stonowanym czerwonawym odcieniem, pozwala kobiecie wyróżnić się pozytywnie. Jakim jest on kolorem, a który mahoniowy pozwala na kombinacje kolorów? Komu on pasuje i jakie ma odcienie?

Stylowy kolor włosów

Jak już wspomniano, kolor mahoń jest często używany do farbowania włosów. Nie jest tajemnicą, że kolor włosów jest w stanie zmienić wygląd nie do poznania. Potrafi zarówno uwydatnić piękno kobiety, jak i skupić uwagę na niedociągnięciach, dlatego też wybór odcienia należy podchodzić mądrze. Według astrologów i psychologów dziewczęta z mahoniowymi włosami o miedzianym lub złotym odcieniu są potężne, są w stanie osiągnąć swój cel, wyróżniają się w naukach ścisłych i sferze finansowej. Warto zauważyć, że ten kolor włosów jest niezwykle rzadki w naturze, ale nikt nie koliduje z usługami mistrza w barwieniu! Kto ma kolor mahoniowy? Oczywiście, znaczenie wygląd koloru . Tak więc kobieta-jesień może być pewna, że ​​taki odcień włosów będzie doskonałym rozwiązaniem. Nobilituje brązowe i ciemne blond włosy, nadaje im elegancki odcień. Opcja mahogany wygrywa-wygrywa dla właścicieli rudych włosów. Ten odcień nadaje obrazowi jeszcze więcej miękkości, ciepła i uroku.

mahoń jest tym, co color1mahoń jest tym, co color2mahoń jest tym, co color3
mahoń jest tym, co color4mahoń jest tym, co color5mahoń jest tym co kolor6

Ale dziewczęta o wyrazistej kolorystyce "kontrastującej zimy" nie powinny eksperymentować z farbowaniem włosów w mahoniowym kolorze, ponieważ blada skóra z zimnym odcieniem na tle ciemnych włosów o pikantnym czerwonawym odcieniu będzie bolała.

Kombinacje kolorów

W ubraniach mahoniowy kolor jest dość rzadki, ponieważ nie należy do skali klasycznej i nie jest jasny, ekspresyjny. Połączenie koloru mahoniu z innymi kolorami jest dopuszczalne w przypadku, gdy konieczne jest stłumienie głównego tonu stroju. Sam w sobie wygląda trochę nudno. Ponadto ten kolor dodaje wieku, a kobiety do niczego. Wyjątkiem jest być może tylko odzież wierzchnia. Kolor mahoniowego płaszcza dodaje mu tylko luksusu i elegancji, ale w tym przypadku obraz powinien być rozcieńczony jaskrawym akcentem - broszka z kamieniami, kontrastujące w kolorowych rękawiczkach lub szalik.

Jakie inne kolory pasują do mahoniu? To przede wszystkim wszystkie odcienie brązu, należące do ciepłej gamy. Nieformalna sukienka w jasnobeżowym kolorze "ożywa", jeśli dekoracja jest wykonana w kolorze mahoniowym. Ze względu na kontrast kolorów obraz staje się wyrazisty, jasny.

Miłośnicy kontrastowych kombinacji mogą eksperymentować z kolorem jasnej róży. Ta opcja jest odpowiednia dla dojrzałych kobiet i dziewcząt. Innym ciekawym rozwiązaniem jest połączenie kolorów mahoniu i koralu. Na przykład ciepła ciemnobrązowa spódnica z czerwonawym odcieniem w połączeniu z koralową szyfonową bluzką byłaby świetnym rozwiązaniem dla brunetek.

In moda wieczorowa kolor mahoń przypisany bardziej znaczącą rolę. Dojrzałe kobiety są bardzo długimi, zamkniętymi sukienkami tego koloru, ale nie zapominaj, że tkanina powinna być błyszcząca, z odcieniem (jedwab, satyna, organza). Jeśli tkanina jest matowa, wydrukowany wzór, haft ze srebrną lub złotą nitką, uratuje sytuację.

mahoń jest tym, co color7mahoń jest tym, co color8mahoń jest tym, co color9
mahoń jest tym, co kolor 10mahoń jakiego koloru 11mahoń jest tym, co kolor 12
mahoń jest tym, co kolor 13mahoń jakiego koloru 14mahoń ma kolor 15