Linoleum na podłodze - jeden z najczęstszych materiałów. Promuje tworzenie domowego komfortu lub surowego środowiska, w zależności od wystroju wnętrza.

Efekt jego zastosowania można znacznie wzmocnić, jeśli jest poprawne określenie skali koloru, wzoru i tekstury powłoki.

Linoleum we wnętrzu

Na przykład linoleum na podłodze w kuchni może być stosowany z powłoką błyszczącą lub matową. Połysk jest lepszy do użycia, łatwiej się go czyści. Jeśli chodzi o czystość, lepiej użyć w kuchni szare lub brązowe ciemniejsze kolory. Szare odcienie są ostatnio bardzo popularne.

linoleum na podłodze 1linoleum na podłodze 2linoleum na podłodze 3

Ciekawym rozwiązaniem dla linoleum, stosowanym na podłodze w łazience, będzie wersja z imitacją ceramiki, kamienia naturalnego lub powłok monochromatycznych pod tonem wnętrza. Linoleum pod płytką na poziomie trwałości ceramiki nie jest gorsze, ale pod względem wielkości wygrywa zdecydowanie wygrywa. Na przykład, nie trzeba go podgrzewać, materiał ten jest o wiele wygodniejszy dla bosych stóp. Warianty płytek i drewna o różnych odcieniach są najbardziej popularne w przypadku jadalni lub łazienki.

linoleum na podłodze 4linoleum na podłodze 5linoleum na podłodze 6

Na podłodze loggii należy umieścić linoleum o wzorze mozaiki lub parkietu z klasycznym beżowo-brązowym drewnem. Nowoczesna jakość materiału nie od razu odróżnia się od laminatu, drewnianych listew czy płytek.

linoleum na podłodze 7linoleum na podłodze 8linoleum na podłodze 9

W salonach można używać materiałów o fantastycznych wzorach i wzorach. Jasne kolory idealnie pasują do mebli i urządzeń w nowoczesnym pokoju. W małym pomieszczeniu mogą wizualnie powiększyć przestrzeń.

Również teraz w modnym obrazie starej planszy taka podłoga będzie ozdabiać pokój w klasycznym, Skandynawski styl i poddasze. Linoleum jakościowe powtarza wzór i fakturę drzewa i wygląda bardzo realistycznie.

Monochromatyczne linoleum z impregnacją może stworzyć efekt betonu, granitu, kamienia w pokoju. Jednocześnie doskonale gasi hałas, miękko i ciepło.

linoleum na podłodze 10linoleum na podłodze 11linoleum na podłodze 12

Wysokiej jakości linoleum na podłodze w domku, imitujące parkiet, będzie wyglądać naturalnie i naturalnie. Kolorystyka drewniana doskonale pasuje do wnętrza kraju.

Linoleum charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością na zużycie, właściwościami izolacyjności akustycznej i dźwiękowej oraz szerokim zakresem projektowym.

linoleum na podłodze 13linoleum na podłodze 14linoleum na podłodze 15

W różnych odcieniach i fakturach linoleum - to wielka zaleta. Za jego pomocą możesz stworzyć projekt na każdy gust.