Dla właścicieli mieszkań lub domów, które lubią oryginalne projekty, możesz zwrócić uwagę na nowość wśród wykładzin podłogowych - linoleum 3D. Z jego pomocą tworzy się jasna i niezapomniana atmosfera w pokoju. Takie pokrycie trójwymiarowym obrazem jest wizualnie postrzegane przez relief i objętościowe, chociaż w rzeczywistości jest płaskie i równe. Wzór jest stosowany do specjalnego filmu, który pozwala nam zobaczyć dwa, nieznacznie różne obrazy od siebie, osobno dla każdego oka. A kiedy połączysz te dwa obrazy i uzyskasz efekt trójwymiarowego obrazu.

Zalety i wady linoleum z efektem 3D

Pokrycie podłogi z efektem objętości ma wiele zalet:

  • linoleum - jest miękkim i elastycznym materiałem;
  • Efekt 3D wizualnie rozszerza przestrzeń , więc ta podłoga jest szczególnie dobrze wyglądała w małych pokojach;
  • linoleum o wzorze 3D charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością, ponieważ ma specjalną powłokę ochronną, która pozwala mu wytrzymać wszelkie mechaniczne uszkodzenia;
  • Linoleum 3D spełnia wszystkie normy ekologiczne i higieniczne, dlatego jego zastosowanie jest możliwe zarówno w biurze, jak iw pomieszczeniach mieszkalnych;
  • troska o linoleum 3D jest prosta i polega na czyszczeniu bez specjalnych detergentów;
  • w sprzedaży istnieje szeroki wybór linoleum 3D z różnymi obrazami.

Jednak pod wpływem niskiej temperatury linoleum z trójwymiarowym obrazem może zostać pokryte pęknięciami i pęknięciami. Jeśli technologia układania powłoki jest naruszona, możliwe jest jej zmniejszenie, a także stratyfikacja materiału.

Szczególnie oryginalny i nietypowy wygląd podłogi z linoleum 3D w łazience. Rysunki z motywami morskimi sprawią, że pokój będzie jasny i niezapomniany. Zastosuj linoleum z efektem 3D i w kuchni.

Linoleum 3d -1Linoleum 3d-2Linoleum 3d -3
Linoleum 3d -4Linoleum 3d-5Linoleum 3d6
Linoleum 3d-7Linoleum 3d-8Linoleum 3d-9